PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644580}

Demony da Vinci

Da Vinci's Demons
7,4 15 567
ocen
7,4 10 1 15567
Demony da Vinci
powrót do forum serialu Demony da Vinci

Finał serialu

ocenił(a) serial na 9

A więc - to oficjalne - 24 października 2015 roku będzie Amerykanom dane ujrzeć pierwszy odcinek ostatniego sezonu Demonów da Vinci. Przykra informacja.

Trailer: https://www.youtube.com/watch?v=LV5B0BLaII8
Plakat: http://www.ew.com/sites/default/files/1437670531/DDS3_V.jpg
Wywiad z twórcą: http://variety.com/2015/tv/news/davincis-demons-starz-season-three-1201547049/

ocenił(a) serial na 8
Crazy_Chemist

Jaram się jak Rzym za Nerona, że wracają :) Straszna lipa, że to będzie ostatni sezon, ale pewnie stąd obsuwa, bo dokręcali zakończenie historii. Przynajmniej będzie okazja zakończyć serial, a nie zostawić go z cliffhangerem.

Trailer mi uświadomił jak mi brakowało tego serialu :(

ocenił(a) serial na 7
Kasiek_haz

Oj tak! Radosne bzdury wracają i zapowiada się tak fajnie jak dotychczas. W trailerze mało Luśki, więc pewnie się cieszysz?

ocenił(a) serial na 8
ms_rosencrantz

Po takim oczekiwaniu to nawet i z Luśki się ucieszę, tylko niech mi Starz odda ten serial :)

Crazy_Chemist

ech. jestem jakby po S2 - swego czasu odrzucił mnie zakochany hrabia ... no i chyba poczułam znudzenie. teraz, gdy z nowym nastawieniem i nowym wypiekiem na obliczu podejszłam do sprawy ponownie, zakończyłam przygodę z sukcesem (lata 90', Indiana Jones mi się przypomniał). bawiłam się tak beztrosko, że zapomniałam w całej mojej złośliwości szukać zgrzytów.
teraz boli mnie, że nie mogę zaraz natychmiast zacząć i skończyć S3 (wg moich obliczeń winien był wyjść koło marca). nadto, dowiaduję się, że ten trzeci będzie ostatnim :/ cios za ciosem
cóż, może można liczyć na satysfakcjonujące zakończenie.

trailer jak trailer. plakat mi się podoba :)

ocenił(a) serial na 10
Crazy_Chemist

Ich kompletnie po...waliło !! Jeden z najlepszych seriali na rynku chcą zakończyć, chore to ! :(((((

ocenił(a) serial na 10
Crazy_Chemist

Yyyy tak btw. po 3 trailerze wnioskuję, że Matka/Ciotka Lukrecji jest/będzie ważną osobistością. Chyba coś wie o Księdze Liści. Nie wiem tylko spekuluję.
ps. Jakby ktoś jej nie zauważył to obejrzyjcie parę razy trailer jest tam aktorka grającą matkę/ciotkę Lukrecji vel. Kochanki Leosia :D

ocenił(a) serial na 10
krychu9

btw gdzieś czytałem że 24 paździerza mają się pojawić wszystkie odcinki 3 sezonu jak to było w przypadku Gry O Tron, ktoś coś może potwierdzić?

ocenił(a) serial na 7
Anjunadave

Dziś wyszedł cały 3 sezon, 10 odc na raz:))

ocenił(a) serial na 10
gosia1408

A pojawiły się gdzieś z napisami może??

ocenił(a) serial na 7
ja_pizgam

tego nie wiem, na razie widziałam ze jest cały sezon, pewnie na napisy będzie trzeba chwilkę poczekać.

ocenił(a) serial na 7
ja_pizgam

Napisy są w tłumaczeniu, więc na pewno sie pojawią niebawem:))

ocenił(a) serial na 10
gosia1408

To że cały sezon jest to też widziałem i aż się zdziwiłem i 3x czytałem post na dw :D Tylko teraz czekać na napisy i oglądać mam nadzieję że max po 4 danich od premiery zaczną się pojawiać.

ocenił(a) serial na 7
ja_pizgam

też nie wiedziałam, że wyjdzie cały sezon na raz, co do napisów, 3 godz temu do 1 odc było już 50%:))tak więc mam nadzieję, że będą co dwa dni się pojawiać z małym poślizgiem:))ale jak to wyjdzie w praktyce to się okaże, czekałam na ten sezon, bo serial fajny:))

ocenił(a) serial na 7
ja_pizgam

demony są już z lektorem tzn 1 odc:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones