PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128616}

Denver, ostatni dinozaur

Denver, the Last Dinosaur
7,1 2 866
ocen
7,1 10 1 2866
Denver, ostatni dinozaur
powrót do forum serialu Denver, ostatni dinozaur

Denver Ostatni Dinozaur - INTRO
http://www.youtube.com/watch?v=rH-u9nExZBE

Aż łezka się w oku kręci...

Pozdrawiam
Rocznik 1984

Immortal_Nitokris

Do tego Yattaman, jedyne i moim zdaniem najlepsze Transformersy z lat 80/90, Kapitan Planeta, Gigi, Kapitan Tsubasa i masa innych kreskówek z Polonii 1 i starego dobrego Cartoon Network :)

użytkownik usunięty
LeBomB

1981 się kłania. Pamiętam POLONIE 1. Te bajki które wymieniłeś i oczywiście tygrysia maska. Sally czarodziejka. Yattaman. I wiele innych.

ocenił(a) serial na 7
Immortal_Nitokris

'84 kłania się :) Ekstra bajka, do dziś melodyjka z czołówki mnie czasami "prześladuje" w niespodziewanych chwilach. pozostaje tylko rzucić nieśmiertelnym "dzisiaj już takich nie robio" :/

ocenił(a) serial na 7
Immortal_Nitokris

Rocznik 79 to albo było w TVP albo na Polsacie (wczesnym)

giovanni50

86 sie kłania. Fajna bajka, dzisiaj włączyłem 4 letniej bratanicy (na TOP KIDS VOD są wszystkie odcinki z Polskim Dubbingiem) i jej sie spodobało. Wszystkie bajki które wspomnieliście wspominam bardzo miło wspominam....

ocenił(a) serial na 7
mocherman

Jeszcze dodam Bouli ,Wiewiórcze opowieści , Cudowna podróż ,Kapitan Planeta

giovanni50

Jestem z rocznika 96, ale w większości kojarzę te bajki :)
Może dlatego, że moje rodzeństwo urodziło się w połowie lat 70 i mi pokazali niektóre bajki.
Kiedyś to nawet 15-latkowie oglądali je, a w dzisiejszych czasach to dla wszystkich "siara" :(

ocenił(a) serial na 7
alicjaa_96

Bo nie było nic innego, a poza tym czasy i normy się zmieniają :)

ocenił(a) serial na 7
mocherman

Rocznik 1984. Dziś puściłem kilka odcinków mojemu sześcioletniemu chrześniakowi i z radością obserwowałem zachwyt na jego twarzy...

ocenił(a) serial na 10
Immortal_Nitokris

I ja też - rocznik 1983 r. ÷)

Pozdrawiam serdecznie.

Immortal_Nitokris

rocznik 1983 się kłania wszystkie te bajki oglądałem.Nieezapomniane chwile i jeszcze bajka z 13 odcinków się składała jakoś w 1992r.leciała New Kids on the Block kreska od pierwszego boybandu lat 80's wczesnego 90's

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones