PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476742}

Detektyw Murdoch

Murdoch Mysteries
7,7 3 051
ocen
7,7 10 1 3051
Detektyw Murdoch
powrót do forum serialu Detektyw Murdoch

Np. w odcinku "Tour de Murdoch" - skoro nawet tak inteligentne, oczytane i wykształcone osoby jak detektyw Murdoch i doktor Ogden miały niewielkie pojęcie o grupach krwi i ich wpływie na organizm człowieka i dopiero uzyskali informacje od tego doktora przebywającego w zakładzie karnym, który jako jeden z pierwszych na świecie zajmował się tą problematyką, to skąd taki zwykły kolarz, który raczej nie wyglądał na osobę z uniwersyteckim wykształceniem, mógłby posiadać taką wiedzę? Mało prawdopodobne i naciągane, jak dla mnie....

ocenił(a) serial na 9
DamaMarcia

Obejrzałam już cały sezon 7 i stwierdzam, że jest wiele bardzo dobrych trzymających poziom odcinków, ale zgodzę się też, że niestety w niektórych odcinkach twórcy trochę popłynęli z radosną twórczością. Tłumaczę to sobie tym, że może stwierdzili, że skoro bohaterowie są już w nowym stuleciu to dostęp do wszystkiego jest prostszy i, że "tajemna wiedza", która do tej pory była zarezerwowana dla wąskiego grona stała się bardziej powszechna? Serial i tak jest dla mnie świetny a wielkim plusem jest wprowadzenie jeszcze większej dawki humoru niż poprzednio i za to chapeau-bas dla twórców:)

Ame_errante

Mnie to nie razi w MM. Prawie wszystkie odcinki są z przymrużeniem oka nakręcone :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones