PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=754591}

Dickensiada

Dickensian
7,5 345
ocen
7,5 10 1 345
Dickensiada
powrót do forum serialu Dickensiada

Wyobraźcie sobie XIX-wieczny Londyn, w którym żyją bohaterowie powieści Dickensa. Obok siebie istnieją Oliver Twist, Ebenezer Scrooge, Fagin czy panna Havisham. Idąc ulicą natkniecie się na magazyn osobliwości, a zaraz obok na pub Three Cripples. Tak właśnie będzie wyglądał świat w tym serialu

efedrine

Czyli wiem, że nic nie wiem o czym ten serial

Gasza1910

Po prostu Tony Jordan wziął kilkanaście postaci z powieści Dickensa i powiązał ich losy w lekkim kryminale (śledztwo w sprawie morderstwa), a zrobił to tak, że można spokojnie oglądać bez żadnej wiedzy o ich książkowych losach.

kosovitz

Aha... dzięki.
Ja znam prozę Dickensa, ale zupełnie nie wiedziałem czego można się spodziewać po misz maszu

Gasza1910

Ja znam wyrywkowo i w pierwszym odcinku było trochę trudno się połapać w tym wszystkim, ale to uczucie na szczęście szybko minęło. Jak na razie (po 7 odc.) wychodzi z tego misz maszu całkiem wciągająca historia.

kosovitz

OK. Jak już będę miał całość to obejrzę. Właśnie skończyłem Frankenstein Chronicles

Gasza1910

Mi by się nie chciało tyle czekać

kosovitz

Na każdy serial tak czekam. To znaczy na każdy sezon. Nieraz tylko jak na przykład w Grze o Tron ciężko spojlerów uniknąć. Ale daje radę. Jedyny serial, który oglądam odcinek raz w tygodniu to Walking Dead. Ale to dla tego, że jak miałbym oglądać cały sezon, to bym odpuścił, bo mnie nudzi. Ciekawy jestem jak to się skończy.

Gasza1910

Oba porzuciłam. W moim przypadku oglądanie pod rząd niczego nie zmienia. Jeśli serial mnie nudzi, to prawie zawsze odpuszczam, nawet jeśli czeka na mnie cały sezon.

kosovitz

Jak mnie nudzi to przeważnie też odpuszczam, Walking Dead wytrzymuje, ale jeżeli nic się nie zmieni, to ten sezon będzie moim ostatnim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones