powrót do forum 2 sezonu
 • pangenialna ocenił(a) ten serial na: 7

  Czy też przez cały czas mieliście wrażenie, że ten psychopata wygląda jak Duda?

 • pangenialna Jeśli on był socjopata to kim była ona. Nie kumam takich kobiet.

 • Redrum ocenił(a) ten serial na: 8

  mkbranik Oglądaliśmy ten sam serial? Ona była zniszczona psychicznie kobieta przez faceta, który manipulował nią od samego początku. Facet zniszczył jej życie. Inteligentna kobieta poddała się jakiemuś lalusiowi, pomogła mu skończyć studia, zajmowała się domem i dziećmi, których narobił jak króliczek. Te początki, kiedy poroniła, w jakim była stanie, kiedy była w kolejnej ciąży, a on ją zostawiał sama w domu w słabych warunkach z dziećmi. Kolejna sprawa to jej chorzy rodzice, biedna dziewczyna, która wpakowała się dzięki spaczonej rodzinie w chorą relację.
  Facet byl tak wyrachowany, że czasami aż niedowierzałam.

  Ale ten serial i historia niesie ważne przesłanie dla tych kobiet, które rzucają karierę dla męża i dzieci. Drogie panie pomyślcie, co będzie, kiedy nas was zostawi. Jeśli zrobi to po kilku latach małżeństwa, to jeszcze macie jakąś szansę na powrót do życia zawodowego, ale co będzie, kiedy to nastąpi po 15 czy 20 latach? Warto o tym pomyśleć.

 • Help3r ocenił(a) ten serial na: 7

  Redrum Koncem koncow nic nie usprawiedliwia morderstwa, poza tym serial na koncu mowi "niektóre sceny oraz zdarzenia zostaly zmienione". Wiec nie bierz wszystkiego za prawde.

 • ewej ocenił(a) ten serial na: 8

  pangenialna Nie, wyglądał całkiem jak Christian Slater :)

 • pawlowska_gocha ocenił(a) ten serial na: 8

  pangenialna Miałam ten sam problem - trudno się było przyzwyczaić do postaci Dana, bo wyglądał jak szczuplejszy Duda

 • pangenialna Psychopatą z głęboką psychozą to może być ktoś, kto widzi podobieństwo pomiędzy Maliniakiem i Christianem Slaterem :P