PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765501}

Dobre miejsce

The Good Place
7,5 29 985
ocen
7,5 10 1 29985
7,6 9
ocen krytyków
Dobre miejsce
powrót do forum serialu Dobre miejsce

Jak na razie 2 sezon przewyższa 1 dziesięciokrotnie. Co kilka minut nowy plot twist, humor na wysokim poziomie (o co obecnie ciężko w innych komediach)...mam nadzieję że w kolejnych odcinkach będzie jeszcze lepiej!

pianaa13

Drugi sezon ma 7 czy 8 odcinków?

pianaa13

Aha, siedem bo pierwszy jest połączony z drugim. Sorry za zawracanie głowy.

wilczekstepowy

Tak właściwie to 2 sezon ma 12 odcinków, pozostałe 5 zostanie wyemitowane po zimowej przerwie :)

pianaa13

Rozumiem. Dziękuję. :)

pianaa13

da się oglądać 2 sezon bez pierwszego?

zientos

2 sezon kontynuuje historię z 1, więc lepiej sezon 1 też obejrzeć, który swoją drogą choć słabszy od 2 to też ma swoje dobre momenty (zwłaszcza finał). Więc ja sugerował bym obejrzeć serial od początku :)

ocenił(a) serial na 5
pianaa13

Ja się nie zgodzę. Pierwszy sezon absolutnie lepszy. Wciąż twisty i zwroty akcji. W drugim widać że brak już pomysłów, mało zaskoczeń. Np. odcinek "Janet & Michael" jest bardzo nudny.

Sighma

Według mnie to właśnie 1 sezon przynudzał, ale każdy ma własne gusta ;)

ocenił(a) serial na 7
pianaa13

A kiedy wraca druga cześć sezonu?

tekstyl

5 Stycznia ;)

ocenił(a) serial na 8
Sighma

podobni jak ty widze ... tzn skonczyl sie pierwszy i wsumie pojawia sie pytanie .. Do czego zmierza serial ? i ciezko mi sobie wyobrazic dobre zakonczneie po 2 czy 20 seriach .. Tak jakby w samej bardzo dobrej ideji na serial od poczatku bylo wiadome ze nie bedzie wiadome jak to kiedys skonczyc :/ iii no 2 seria mi to potwierdza troche .. ale dalej przyjemne

ocenił(a) serial na 5
lbras76

Ja się bardzo nudzę na 2 sezonie. Mąż przestał oglądać na którymś odcinku, choć 1 sezon mu się podobał.
Moim zdaniem nic nie da się z tego serialu już wycisnąć, powinni go jakoś zgrabnie zakończyć.

ocenił(a) serial na 6
Sighma

Ja mialam Problem z ocena serialu. Pierwszy sezon bardzo mi sie podobal. Swietny pomysl, wykonanie super, Janet zabawna itd. Ale drugi sezon... jestem juz pod koniec i nie moge sie przekonac. Brak pomyslow, nudno

ocenił(a) serial na 7
rachel20

Też wolałam pierwszy

pianaa13

Mam zgoła odmienne zdanie. Pierwszy sezon jest bardzo dobry, natomiast drugi jest 10 razy gorszy. Jestem w połowie i odechciewa się dalej oglądać. Ani to śmieszne ani ciekawe.

pianaa13

U mnie odwrotnie. Pierwszy sezon machnęliśmy z dziewczyną w jeden długi deszczowy dzień. Był conajmniej niezły .... jak dla mnie pozytywne zaskoczenie.
Drugi sezon to jakaś masakra bez ładu i składu. Dałem radę 4 odcinki ale czar prysł i to by było na tyle ... szkoda czasu nie wracam do tego napewno.
Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
Foto_Bizon

mam podobnie. Na razie po 3 odcinkach 2 sezonu przerwa bo straszna nuda i żarty bez polotu :( a przede wszystkim to mam nadzieję, że nie będą jej nadal co odcinek kasować pamięci i próbować nowego scenariusza co odcinek

ocenił(a) serial na 6
pianaa13

drugi beznadzieja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones