PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=765501}

Dobre miejsce

The Good Place
7,5 29 985
ocen
7,5 10 1 29985
7,6 9
ocen krytyków
Dobre miejsce
powrót do forum serialu Dobre miejsce

Sezon 1 - to było arcydzieło.
Na koniec pozostałam z uczuciem przerażenia - co jest zaskakujące - bo jak to się stało że z zabawnych i lekkich perypetii głównej bohaterki - doszłam do wyjątkowo smutnego i mrocznego zakończenia.

Oczywiście - to nadal komedia, nadal wszystko jest z przymrużeniem oka.
Ale kiedy skończyłam 13 odcinek - momentalnie zaczęłam oglądać od początku - by wyłapać zachowania Michaela i reszty wobec czwórki bohaterów.

I wszystko się zgadza! Wszystko ma sens. Było okrutne dręczenie - tak jakoś mi wstyd, że wcześniej się z tego śmiałam. I że nie załapałam, że w raju nie powinno być cierpienia. Czyli po pierwszych łzach Thani, po pierwszym odruchu strachu u Chibiego - powinnam wiedzieć, że to wszystko jest zaplanowane, że jest torturą.

I tak jakoś mi smutno, że tortury bohaterów się nie skończą. Że to się dopiero zaczyna.

W 13 półgodzinnych odcinkach zmieszczono całe historie różnych ludzi.

I ten Michael diabelski - kiedy się roześmiał w odcinku 13 - otworzyłam buzię z przerażenia! Już dawno żadna komedia tak mnie nie zaskoczyła i nie zasmuciła.

Oby tylko Eleonore, i Chibi, i Jason, i Thani potrafili się odnaleźć. Oby zdołali przetrwać w świecie po świecie.

nan_s

W drugim sezonie jest jeszcze lepiej i jakoś nie wierzę w nawrucenie Michaela. Oni ciąglę są torturowani :D

RadoslawKamil

Nie wiem, czy dalej ogladacie, ale trzeci sezon tez jest super. Pierwsze odcinki nieco mnie rozczarowaly, ale wlasnie obejrzalam 10 odcinek 3 sezonu (Janets) i wow! Nie bede spojlerowac, ale naprawde warto

kornelia_sara

to odc.9. coś namieszali z kolejnością bo albo liczą od 0 albo od 1. Było zabawnie :) Nadal nie brakuje twórcow pomysłów co jest najtrudniejsze w 3cich sezonach seriali. Cały koncept Dobrego Miejsca i Złego Miejsca od początku był zabawny a postaci dobrali świetnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones