PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807232}

Dom w górach

Le chalet
6,8 3 817
ocen
6,8 10 1 3817
Dom w górach
powrót do forum serialu Dom w górach

Trzeba dodać możliwość oceniania, serial miał już swoją premierę, właśnie skończyłam.
Tak samo jak osoba komentująca przede mną miałam problem z postaciami i imionami...

ocenił(a) serial na 8
hakunamatataa

Zostało już to dodane, teraz czeka na akceptację, a to może trochę potrwać.

ocenił(a) serial na 1
hakunamatataa

Ja też miałam ten problem. Ogólnie wszystkie postaci były mi odległe i obojętne. Obejrzałam pierwszy odcinek, a potem (żeby dać szansę) i drugi. Niestety nudzą mnie te wątki niemiłosiernie i do tego są bardzo męcząco i niejasno połączone z retrospekcjami. W sumie mogłabym teraz zobaczyć tylko końcówkę, żeby się dowiedzieć, kto tam grasuje, ale nawet mi się nie chce. Nie polecam.

ardnaskela_filmweb

W którym momencie były niejasno połączone retrospekcje z teraźniejszością? Pytam serio, bo nie zauważyłam tego, a właśnie myślę, że wszystko było dobrze zgrane, tylko to zdecydowanie nie jest serial w trakcie którego mogę gotować, biegać na bieżni, cokolwiek robić poza skupieniem się na nim i wydaje mi się, że wtedy wszystko jest jasne :)

ocenił(a) serial na 1
adarosze

Przeskoki w przeszłość są tak częste, że film traci spójność i dynamikę. Właściwie mamy do czynienia z 3 czasami w tym filmie. Jeśli wątki z przeszłości miały coś wnosić istotnego - to klei się to mega wolno. Na początku przez chwilę miałam wrażenie, że mała Sandrine jest barmanką.. wyeliminowałam błąd ale.. Ciągle miałam wrażenie, że chciałabym pooglądać co się dzieje dalej z tą grupą uwięzioną za zawalonym mostem, ale niestety...natarczywe retrospekcje... Nawet w wymagającym "Darku" nie było, aż tak mętnie i aż tak wolno.

adarosze

Cieszę się, że znalazłam choć jedną opinię całkowicie zgodną z moją. Pozdrawiam

hakunamatataa

a myślałam że tylko ja mam problem z odróżnieniem bohaterów i ich imion..;-)
Sceny w barze, trochę jakbym "Klan" oglądała...

ocenił(a) serial na 7
hakunamatataa

Też się pod tym podpisuję. Postacie i imiona często mi się myliły, dopiero w finałowym odcinku byłam pewna każdego.

ocenił(a) serial na 8
Noellse

To prawda, jest tu scena, gdy wprowadzają mnóstwo nowych postaci i nie dają widzowi czasu na oswojenie się kto jest kim oraz jakie ma relacje z pozostałymi bohaterami. Dla mnie to było dopiero zrozumiałe mniej więcej w połowie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones