PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792826}

Dom z papieru

La casa de papel
8,1 214 323
oceny
8,1 10 1 214323
4,8 6
ocen krytyków
Dom z papieru
powrót do forum serialu Dom z papieru

Perfección

ocenił(a) serial na 10

dawac mie drugi sezon!!!

ocenił(a) serial na 9
nelaterminator

Mam całość z napisami i kończę S02E02.
Trzyma mnie w napięciu = od dwóch dni oglądam ciurkiem.
Pewnie i są różne niedoskonałości i skróty, ale i tak bardzo mnie wciągnął.
Daję 9/10.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
apiczkens

Jak mam dać ? Mam wgrane na dysku laptopa. Nie umiem przesłać filmu.
Usuwam każdy odcinek po obejrzeniu by zwolnić pamięć.

ocenił(a) serial na 9
Majka4444

W drugim sezonie mam 6 odcinków z polskimi napisami. Mam nadzieję, że to całość.
Pokręcono z tymi podziałami na części. Większość odc. miała ok. 50 minut. S2E03 ma 69 min., następne po 72 - 74 minut. Dziwne to wszystko, bo sezon 1 miał znacznie krótsze.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 9
nocturna

Spojler !!!

Skończyłam. Końcówka bardzo emocjonująca. ale i pozytywna.
Fajnie oglądało się przez 3 dni, choć sporo było niedokładności i skrótów. To tylko serial sensacyjny, więc trudno o logikę i konsekwencję.

ocenił(a) serial na 6
Majka4444

Mnie najbardziej rozbrajały sceny, gdy wszyscy przestępcy byli w jednym pomieszczeniu, a twórcy kompletnie olewali temat, że nikt nie pilnuje zakładników ;)

nelaterminator

************SPOJLER**************
************SPOJLER**************
************SPOJLER**************
Mam pytanie do osób które skończyły już serial. Czy Tokio była matką Denvera? Czy to było tylko majaczenie w agonii Moskwy? Prosiłbym o odpowiedź bo zaintrygowało mnie to.

VanDerBrombi

Tez tak pomyslalem, sam musialem sprawdzić, i nie to bylo poprostu majaczenie na łóżku smierci .:)

ocenił(a) serial na 6
VanDerBrombi

To z całą pewnością były majaki ;)

ocenił(a) serial na 8
VanDerBrombi

Hahaha tak, urodziła go w wieku 10 lat XD

VanDerBrombi

Tak, starsza o parę latTokio była jego matką. Widzę, że masz ogromne problemy z rozumieniem tego co czytasz/oglądasz :)

ocenił(a) serial na 7
nelaterminator

dwójka zawodzi gruntownie. Fabuła niby wciąż ciekawa, ale dialogi niczym mieszanka cytatów z P.Coelho i brazylijskiej telenoweli. Przy tym zbliżenia, wolne najazdy kamery. Przewijałem, bo mdliło.
Żałuję, że nie skończyłem na S01 z poczuciem dobrze zrobionego filmu, a tak czuję się jakbym kończąc talerz pysznej zupy na dnie talerza zobaczył sztuczną szczękę babci.

ocenił(a) serial na 10
st_ark

mnie też niestety drugi sezon rozczarował; zakonczenie rodem z komedii romantycznej sobota godzina 20 TVN
ale ogółem cały serial na plus

ocenił(a) serial na 9
nelaterminator

dlaczego wg filmwebu sezon 1 ma 15 odcinkow a na netflixie sezon 1 ma odcinkow 13? ocb

ocenił(a) serial na 7
leniu89

wlasnie tez skonczylem odcinek 13, nie wiem dlaczego nie moge znalezc informacji o 14 i 15 . Sezon 1wszy skonczył sie na 13 odcinku?

ocenił(a) serial na 8
leniu89

Masz wyjaśnienie w ciekawostkach.
Cały serial (1 sezon) miał 15 odcinków. Netflix podzielił serial na 22 odcinki w dwóch sezonach (13+9)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones