PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 195
ocen
8,2 10 1 477195
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Ja sądzę, że po pogrzebie Wilsona nie miał w zasadzie już pomysłu na dalszą egzystencję i po jakimś czas popełnił samobójstwo poprzez łyknięcie zbyt dużej ilości tabletek Vicodinu. Bo jaki inny los mógł dla siebie wybrać ? Szukał kolejnego związku ? Został lekarzem gdzieś w krajach trzeciego świata, gdzie nikt nie kojarzy jego twarzy ?

ocenił(a) serial na 10
rusekolsztyn

Raczej nie liczyłbym na samobójstwo. Na pewno nie od razu po śmierci Wilsona. To jest House. On zawsze sobie jakoś poradzi. Stawiałbym na to, że załatwił sobie jakieś lewe papiery i żyje gdzieś i dalej leczy ludzi. Poza tym złożył obietnice 13-stce, że gdy będzie już z nią źle, to ją zabije. Dawno nie oglądałem House'a, być może jeszcze by się coś znalazło, ale samobójstwo do mnie nie przemawia. Mimo własnego nieszczęścia, jest to bardzo wrażliwy człowiek i chce pomagać ludziom. Wie, ze ma dar i nie chce go marnować na ''zwykłych'' ludzi. To tylko moja opinia, zakończenie w końcu jest otwarte i różnie je można sobie interpretować. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones