PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=756850}

Druga szansa

6,9 11 442
oceny
6,9 10 1 11442
Druga szansa
powrót do forum serialu Druga szansa

Czy istnieje jakikolwiek skrajny wymiar dramatu, którego producenci oszczędziliby głównej bohaterce?

sprinterka

Hm. Może jeszcze powinna stracić dziecko i zachorować na raka trzustki?

robipati

Z tego co widziałam w którymś zwiastunie, to dziecko niemal straciła - zabierała je policja, walczył o nie jego ojciec. Jeszcze choroby nie było, wszystkie inne nieszczęścia scenarzyści posypali tej biednej kobiecinie jak z rękawa:)

ocenił(a) serial na 6
sprinterka

Pomijając, że Monika (jak to Monika) jest zawsze silna, dzielna, wytrwała - nawet z facetem, który dokonał na niej gwałtu potrafi swobodnie porozmawiać przez telefon i umówić się na kawkę :/ Śmiechu warte.

ocenił(a) serial na 8
sprinterka

A ja uważam, że serial poruszył tematykę wielu problemów, z którymi ludzie muszą mierzyć się w swoim codziennym życiu. Serial poniekąd dawał motywacje i siłę do przeciwstawienia się tragedią , z którymi musimy się zmagać. Dawał też, że każdy ma szansę na znalezienie swojego "szczęścia". We mnie serial wywołał wiele emocji, od łez do uśmiechu. Może ze względu na to, że pozwalał mi się utożsamiać, z niektórymi w nim poruszonymi kwestiami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones