PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104627}
7,4 1 752
oceny
7,4 10 1 1752
Eerie Indiana, czyli Dziwne Miasteczko
powrót do forum serialu Eerie Indiana, czyli Dziwne Miasteczko

Mniej więcej w tym samym przedziale czasowym w którym to nadawali, w TVN puszczali film (miniserial?!?) o grupie (dwójce/trójce) dzieciaków (10-15 lat) w których szopie rozbił się smok. Smok ten był już bardzo stary i [ze względu na obrażenia?!?] znajdował się na skraju śmierci, a uleczyć go mogła tylko smoczą krew. Że był już ostatnim smokiem na świecie, dzieciaki zdecydowały się wyruszyć w podróż przez krainy i epoki, aby znaleźć resztki starej krwi. Skamieniałe fragmenty były ciemnoczerwone. Jeden chyba wyciągali z jakiejś fontanny. W trakcie podróży i rozmów ze smokiem poznawali coraz więcej jego przeszłości (kiedyś był zły- podpalał wioski etc. potem przeżył przemianę)
Nazywało się to jakoś "serce smoka" czy podobnie (pod tą nazwą znaleźć nie umiem- wyskakuje tylko Jackie Chan :P ).
Ostatni raz, co do którego mam pewność, że leciało, to pomiędzy 9:00 a 12:00 we Wszystkich Świętych roku 2004. Wiem też, że w okolicach pierwszego listopada, było to puszczane co najmniej kilka razy (rok po roku)
Kojarzy ktoś co to właściwie było?

pXIX

Jaki to serial był

pXIX

A to nie jest niekończąca się opowieść?! xD Nie wiem bo nie widziałem, ale tylko to mi przyszło na myśl.

Astrox

Nie, autostrada do czegośtam. W każdym razie gdzieś już mi parę razy migło :D

pXIX

Czy masz na myśli serial Autostrada do nieba? Tam był taki odcinek?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones