PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735271}
6,8 22 157
ocen
6,8 10 1 22157
5,0 3
oceny krytyków
Fear the Walking Dead
powrót do forum serialu Fear the Walking Dead

Miłe zaskoczenie kiedy okazuję się, że po słabym 5 sezonie jest jeszcze nadzieja, 1 odcinek 6 sezonu naprawde fajny ;)

ocenił(a) serial na 9
CaptainPhilip123

Nawet TWD nie powstydziło by się tak dobrego odcinka. Pomimo całej tej mesjańskiej otoczki Morgana, udało się stworzyć fajny wstęp do wydarzeń na ten sezon. Morgan przyciąga wszystkie kobiety w ciąży, prawie jak jacyś prorocy. Fajna postać łowcy, fajny piesek, było naprawdę ok, i nawet nieśmiertelność Morgana nie przeszkadza, do Carol mu jeszcze brakuje ;-D Odcinek oceniam na mocne 7,5/10

ocenił(a) serial na 10
mitrus80

Dokładnie, zgadzam się

mitrus80

16 odcinek 10 sezonu TWD może czyścić buty 1 odcinkowi 6 sezonu FTWD.

ocenił(a) serial na 7
CaptainPhilip123

Bez kitu. Piąty sezon a zwłaszcza ostatni odcinek (ekipa, jak kowboje zaganiający bydło, zn zombie, xd) obrzydził mi nieco ten serial. A tu proszę, super odcinek.

CaptainPhilip123

Mnie w 5 sezonie strasznie wkur... te przemowy kasetowe i w ogóle. Jak nigdy nie przewijam odcinków tak wtedy już musiałem bo się męczyłem to oglądając. A szczególnie ten odc. co był w całości nakręcony jak by z ręki przez bohaterów... max z 15min z niego obejrzałem.
Jakieś teorie kto mógł uratować Morgana? Kiedyś krążyła plotka lub nie że Troy ma wrócić w którymś sezonie. Tylko jak wyjaśnią jego zmartwychwstanie? Dostać młotkiem w łeb a następnie przeżyć zawalenie tamy? Ewentualnie Madison której śmierci nie pokazali i chyba ona Morgana właśnie nie znała.

ocenił(a) serial na 9
marcin021m

Jeśli chodzi o uratoeannie Morgana, to są 3 opcje, żona Dwighta, dziewczyna od kamerzystki, albo ktoś kompletnie nowy

CaptainPhilip123

Niestety w drugim, jak i w trzecim ten poziom spadł na psy. Nadzieja prysła, nie pomogło nawet wycofanie z ekranu działającego na nerwy Morgana.

ocenił(a) serial na 9
perun_6

t.zn.? wg mnie dobrze się trzyma, 3ci trochę słabszy ale i tak dosyć dobrze idzie, zdecydowana poprawa poziomu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones