PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=348343}
4,4 248
ocen
4,4 10 1 248
Filmweb Offline 2006
powrót do forum serialu Filmweb Offline 2006

Możecie podać powód. Ja pierwszy :P Praca i druga praca :P

MegaTM

Ja chciałam być :) Ja miałam być. Ale serce wygrało - pojechałam trochę dalej, do stęsknionych Oshinowego i Oshiniątka. Tego nie żałuję.

ocenił(a) serial na 10
Oshin

Kłamie, kłamie, kłamie. Nie wierzcie w ani jedno słowo. Warszawskie solarium wygrało z toruńskim słońcem.

Klee

Koń by się uśmiał. Solarium? Nie byłam, nie wybieram się, za żadne skarby świata. Nie wiem, jak tam było ze słońcem w Toruniu, ale ja oglądałam wiatraki, kaszubskie pola, plażę, wydmy i tak dalej...

Poza tym byłam na koncercie Pudelsów w Krokowej - było super.

ocenił(a) serial na 10
Oshin

A u nas było bosko i cudownie! :-P I kto ma lepiej, no kto?

Klee

Wszędzie dobrze gdzie jesteśmy, bo to właśnie my:)

ocenił(a) serial na 10
Oshin

Pamiętaj, Ciacho jest jedno! :-)

MegaTM

U mnie powodem absencji był dzidziuś. Może przyjedzie za rok z opiekunami ;)

MegaTM

Mnie nie było. :(
Powód? Mama zabroniła - Toruń to siedziba zła...

Główny - Rednacz kadał nabijać posty to nabijam :)

Mam nadzieję, że za rok offline bedzie podownie zorganizwane - znowu takiej imprezy nie opuszczę! :D :D :D

MegaTM

Mnie nie było, musiałem opiekowac się domem (taka rola jedynego faceta na stancji), szkoda, bo do Torunia mam godzinkę drogi. Za rok na 100% będe, gdziekolwiek by to było ;)

ocenił(a) serial na 10
Dobry_2

a mnie nie bylo, bo opiekun nawalil :p
opiekun nie mogl przyjechac, a drugiego ciezko bylo znalezc, bo wyjazd z podlasia troche kosztuje :D

ocenił(a) serial na 10
jet

no jak z podlasia to chociazby ja moglbym sie Toba zaopiekowac... ;)

ocenił(a) serial na 10
katrol

zawsze po czasie takie rzeczy wychodza...

ocenił(a) serial na 10
jet

I bardzo dobrze, bo Katrol by się Tobą tak zaopiekował jak Beeshopem. Trafiłbyś na nocleg do domu pielgrzyma. :-P

ocenił(a) serial na 10
Klee

O co Wam chodzi. Dom Pilgrzyma taki piękny, obok jest "Dom słowa" i, dla filmowców, kino parafialne Europa 2000 :D:D:D

ocenił(a) serial na 10
Shemek

Czy mamy rozumieć, że nawiedziłeś wszystkie te przybytki? ;-)

MegaTM

Bardzo chciałam być, ale niestety...
A powody są dwa, przy czym jeden z drugiego wynika:
1. Złe rozpalnowanie i tak krótkiego urlopu;/
i w zwiazku z tym:
2. Praca, praca, praca...:(
Ale może za ro się uda (pod warunkiem że pomyślę wczesniej;)
Z tą nadzieją pozostając idę.... do pracy oczywiście;)

ama

No dobra, ja tez się przyznam; bardzo, ale to bardzo chciałam być, ale... No cóz, wyda się nasza tajemnica:) Bo my jesteśmy dwie: Karolina jest młodsza i z długimi nogami, a ja, kotecek, jestem...inteligentna i oczytana;) No i mam Olę (ole!). Wygrałam losowanie i...Karolina zamknęła mnie w komórce z Mesje Amarą;)
Na szczęscie szybko jej przeszło i w przyszłym roku wybierzemy się na zlot we trójkę:)
Ech...

kotecek_Karoliny

Z Olą:) Koniecznie z Olą:) Juz sie cieszę, będzie super:D (Jak mawia młodsza młodzież);)

ocenił(a) serial na 10
ama

Trzymamy za słowo.
Kotecka upijemy.
Amę zbałamucimy.
Po naszemu będzie!
:-)

marlon

:D Się okaże;)

ama

Marloniku, Ty mnie nie kuś, bo jak ja się ubzdryngolę to mi Karolina obrożę na całą noc założy;) Bo wiesz, ona jasna, a ja ciemny blondynek jestem;)
Ech, ale tak po prawdzie, czowiek uczy się całe życie i głupi...ech, no tylko to "ech" mi pozostało...
Czy na któryms ze zdjęć jest mój Pan Nauczyciel Wielki? Bo on mnie cosik swego czasu...oszukał;) Względem swego wyglądu (okazuje się, że wyglada...super!)
Kto mi pomoże:) Karolina znowu gdzies polazła i nic mi do zarcia nie zostawiła. Ja się zdzenerwuję, to nad tym morzem znajdę sobie sponsora i...już;)

ocenił(a) serial na 10
kotecek_Karoliny

A kto ma być tym Naczelnikiem? :D Proponuję zakończyć ten temat i przenieść się do DICKA. W końcu mamy pobić niejaki rekord....

MegaTM

Ja również niestety nie mogłem przyjechać z powodu dodatkowych służb w pracy:(((

ocenił(a) serial na 10
KUNIQ

Ja jestem z Torunia, ale nie byłem z dwóch powodów: ważne spotkanie w Gdańsku 14, a na dodatek 15 Wawa :/ Strasznie się minęliśmy, ale i tak musiałem tam zajrzeć i zobaczyć jak się bawicie =D
Przecież 100 osób nie da się nie zauważyć na starówce.
Pozdrawiam!

MegaTM

To i ja się dopiszę, bo również bardzo chciałem być, niestety miałem w tym okresie do załatwienia wiele spraw i naprawde nie mogłem. Może za rok się uda ;). Pozdrawiam serdecznie.

MegaTM

Powodów jest kilka. Jednym z nich jest praca. Kolejnym jest praca. Pewnie Was zaskoczę, ale następnym jest również praca. :-(
A miało być tak pięknie...

użytkownik usunięty
MegaTM

Ja także się zastanawiałem, czy nie pojawić się publicznie i nie pojechać na FilmWeb Offline 2006. Lecz niestety z podobnych przyczyn jak wielu z Was (praca, praca i jeszcze raz praca) się nie zjawiłem. A miało być tak pięknie :( Być może i dobrze, że się nie pojawiłem, bo może bym dostał w czambuko za swoje (denerwujące, czasem chamskie) wypowiedzi na tym portalu. Jestem osobą rzadko sięgającą po alkohol, ale znając życie bym się napił i stałbym się atrakcją wieczoru :(

Niezły pomysł z linkami do profili osób, jako obsadą filmu, a także przedstawienie zlotu jako film.

Chciałem tylko pozdrowić wszystkich tych, którzy byli i tych, którzy chcieli być, a nie mogli się pojawić. Może w przyszłym roku...

Życzę uzbierania 2000 podpisów. Ja swoją cegiełkę do tego muru właśnie dorzucam :)

A mi wypadło cos tak strasznego, że aż strach o tym pisać... niestety - zostałem postawiony przed wyborem: złapanie dobrej pracy vs. Offline. Wyór i tak nie był prosty ale w końcu musiałem wybrać pracę ( no bo kto za internet ma płacić? :)

MegaTM

Szkoda, że nie mogłem być. Na pewno było fajnie. Może w następnym roku. :)

MegaTM

Ukwiałowi jest bardzo przykro, że nie mógł przyjechać na zlot :-( Na szczęście za rok przechodzi na emeryturę, więc będzie mógł zaszczycić swą obecnością Offline 2007 :-))

ukwial

Cieszę się, bo ja też! Dlatego przyjadę (jesli przyjadę) z córką i opieką medyczną;)
Dobranoc:)

MegaTM

Och nawet nie macie pojęcia jak bardzo chciałam tam być... Powód? Jestem niepełnoletnia ;] To jest wystarczający powód :P

MegaTM

Że chciałam, to chyba jasne.
A że nie mogłam, to z powodów trzech:
1/ Alice in Wonderland
2/ Alicja w Krainie Czarów
3/ Alica u zemlji čudesa
I ich wszystkich trzech obróbka termiczna pod kryptonimem praca magisterska.

ocenił(a) serial na 10
snus_th

:-(

MegaTM

ja żałuje że nie byłam :((( ... i powód taki mizerny - praca :(

ocenił(a) serial na 10
Patt

Za rok wszystkie Patty, Pattyki, Thorgale, Krissy i Alicje - na zlot marsz!!!

ocenił(a) serial na 10
marlon

Mnie tez nie bylo...A szkoda bo widac ostra impreska byla.... ;D;d:D:D:DD: Mam nadzieje ze za rok spotkamy sie wsyscy drodzy filmwebowicze i zaswirujemy troszke.. ;D:D:D:D:D

Pozdro dla Ojca Dyrektora... ;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Martinez

Widzę, że pół roku reklamowania Offline'u nie wystarczyło...

Pinokio1983

Tam mogli być tylko weryfikatorzy? :P Bo mój kumpel był...

ocenił(a) serial na 10
luka_sz

Wszyscy byli mile widziani :)

Pinokio1983

Pytanie. Spotykacie sie tylko w jednym miescie (Torun), czy co rok w innym??

Pucin

Dlaczemu mnie nie było? Bo nikt mnie nie zna, mało kto lubi i za młody ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones