PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94228}

Flash

The Flash
6,8 676
ocen
6,8 10 1 676
Flash
powrót do forum serialu Flash

temat flasha to istna predkos ponad swietlna fajny temat o kolejnym zwyklym czlowieku ktory dzieki zdobytej tak z nikad mocy zmienia sie w super bohatera milo sie oglada chodz na owe czasy efekty nie sa zle a co do fabuly to troche cięka ale ogolnie nie jest zle i jeszcz jendno kto szybszy Superman czy Flash ja uwazam ze Flash z wiadomych przyczyn ;-) co do filmow nie widziałem jak zobacze to dam znac

ocenił(a) serial na 10
dahak22

mlody Flash (Bart Allen) scigał sie z mlodym Supermanem w jednym z odcinków Smallville (a chyba nawet i w dwóch). wynik był taki jak napisałeś

ocenił(a) serial na 9
dahak22

Przynajmniej probowali realizm zaaplikowac - Flash jadl jak swinia i musial biegac w kostiumie, bo mu sie skora nagrzewala od tarcia powietrza.

Fajnie mieli patenty, np. z tym drugim bohaterem (jak mu bylo - Sandman?) albo klonem Flasha.

dahak22

W Polsce w 1992r był wydany komiks ,gdzie Superman ściga sie z Flash'em. Wygrał West ;). A ja czekam na nowa wersje Flash'a, w końcu po sukcesie TDK warner wraz z DC poszli po rozum do głowy i powoli ruszaja ta machina.
Pozdro fanom

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones