PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694518}

Flash

The Flash
7,5 44 574
oceny
7,5 10 1 44574
6,3 3
oceny krytyków
Flash
powrót do forum serialu Flash

Rozumiem superbohaterów, rozumiem ich świat i filmy, i bardzo to lubię itd, ale takiego poziom absurdu, braku logiki, systematyczności, robienia z widzów debili to chyba nie widziałem nigdzie. Serial u mnie spadał z 7 i po odcinku 5x5 spada na 4. Nie wiem co gorsze, Arrow, czy The Flash. Oba jak i chyba wszystko od CW zajmują ostatnie lokacje w rankingu seriali o superbohaterach.

ocenił(a) serial na 8
Rorand

W Arrow zrobili kiepski 4 sezon - zrekompensowali się piątym. Zrobili fatalny sezon 6 - próbują naprawić w 7. We Flashu zrobili średni 3 sezon - więc zrobili kiepski sezon 4. A żeby się zrekompensować, to zrobili tragiczny sezon 5, którego nie da się oglądać ;)

Meximax

Gdyby ktoś tam w CW miał łeb na karku zakończyliby Flasha na jeszcze dobrym, trzecim sezonie - kopytem Iris i przemianą Barrego w Savitara. Wtedy pokazaliby że mają jaja. Ewentualnie dalej ten serial mógłby wtedy pociągnąć dalej Wesley Shipp jako Garrick ale w swoim suicie z lat 90.

ocenił(a) serial na 2
Rorand

...

ocenił(a) serial na 6
Rorand

popieram w 100%, serial absurdów,
w pierwszym sezonie wszystko jeszcze się w miarę trzymało i dało się to oglądać ale w piątym już z całej ekipy team flasha robią debili a tym samym z widzów



wpada kolejny bandzior do STARlabs i rozwala wszystkich ale oczywiście po co zabijać obezwładnionych, znienawidzonych meta-ludzi, lepiej pozbyć się zwykłego, niegroźnego człowieka a resztę zostawić przy życiu

ocenił(a) serial na 5
lxl

To w poprzednim sezonie Longbow Hunters w którymś z odcinków zabili ochroniarzy ale Curtisa, Spartana i reszte kiedy ich obili do nieprzytomności zostawili i uciekli zamiast ich zabić xD

ocenił(a) serial na 5
Rorand

Nic dodać nic ująć

ocenił(a) serial na 8
coolerss

Dokładnie 23 min odcinka 19 , kiedy to rozwścieczona Nora wybiega z celi "Wellsa"
porusza się jak szybko a Iris nadąża wyciągnąć rękę i zrobić prawie krok w Jej kierunku!!!! Jesteśmy Idiotami !!!!!tak chyba zrobili to celowo.
Najbardziej logiczne zachowanie, kiedy to inni zostają w bez ruchu podczas prędkości speedsterów!
beznadzieja!!!!!!!!!!

Rorand

A gdzie oglądałeś 5 sezon? Z chomika, czy jakoś inaczej z neta? Bo na Netflixie są niestety tylko 4 sezony. ☹️ I nie wiem kiedy będę następne ...
Poratujesz gdzie obejrzeć. ? ...

ocenił(a) serial na 7
Rorand

Niestety zgadzam się ciężko mi się oglądało 5 sezon :/ Dużo absurdu. Niby inteligentne postacie a tyle głupot popełniają i Flash coraz wolniejszy skoro w walce wręcz każdy może go uderzyć -_- i nie chodzi mi o to co się wydarzyło w fabule tylko ogólnie takie coś nie powinno mieć miejsca by byle złoczyńca mógł mu zagrozić :-)
Pierwsze sezony były dobre. Niestety kolejne sezony Flasha, Supergirl, Arrow itd coraz słabiej dobrze, że chociaż Lucifer się broni ;-)

Rorand

pierwszy sezon tez nie blyszczy. Film strasznie schematyczny.Flash najpierw od każdego dostaje baty ,za chwile odmieniony pokonuje przeciwników

ocenił(a) serial na 4
Rorand

Brak logiki pojawia się już w S01E04 Wcześniej Kapitan Mróz, zabijał każdego jednym strzałem, ale gdy trafił w Barrego jakimś cudem zamiast zabić przymroził go tylko do podłoża półkolistym kawałkiem lodu. Pistolet, który zamrażał na śmierć nagle otrzymał dodatkową dziwną funkcję? Jeżeli nawet to nie lepiej od razu wyeliminować zagrożenie? Przez takie bzdury odechciewa się oglądać. Po ocenie myślałem, że serial będzie lepszy, a okazuje się, że skończę oglądać już na 4 odcinku. To jest produkcja dla dzieci.

ocenił(a) serial na 1
Rorand

Przestałem ogladac jak kapitan policji powiedzial ze ma chlopaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones