SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2010 1 godz.
7,8 1 686
ocen
7,8 10 1 1686
634
chce zobaczyć
{"id":"556709","linkUrl":"/serial/Gae-in-eui+Chwi-hyang-2010-556709","alt":"Gae-in-eui Chwi-hyang","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/67/09/556709/7322135.2.jpg"}
Jin-ho postanawia udawać geja, by zamieszkać w domu sławnego architekta.
{"seasons":[1]}
16
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Gae-in-eui+Chwi-hyang-2010-556709/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/556709","link":"/serial/Gae-in-eui+Chwi-hyang-2010-556709/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/556709","link":"/serial/Gae-in-eui+Chwi-hyang-2010-556709/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Jin-ho Jeon (Min-ho Lee), młody architekt, udaje homoseksualistę, żeby móc zamieszkać z nowo poznaną dziewczyną, Gae-in Park (Ye-jin Son). Znajomość ta ma przynieść korzyści Jin-ho. Gae-in jest bowiem córką znanego architekta i właścicielką perełki architektonicznej, a Jin-ho chce rozwinąć działalność swojej firmy. Początki wspólnegoJin-ho Jeon (Min-ho Lee), młody architekt, udaje homoseksualistę, żeby móc zamieszkać z nowo poznaną dziewczyną, Gae-in Park (Ye-jin Son). Znajomość ta ma przynieść korzyści Jin-ho. Gae-in jest bowiem córką znanego architekta i właścicielką perełki architektonicznej, a Jin-ho chce rozwinąć działalność swojej firmy. Początki wspólnego mieszkania są trudne. Zapatrzony w siebie Jin-ho jest znany ze swojej obsesji na punkcie czystości, a jego ulubionym zajęciem jest prasowanie. To pomoże mu ukrywaniu swoich prawdziwych preferencji. Gae-in ufa ludziom bezgranicznie i Jin-ho nie jest wyjątkiem. Jednak jak zareaguje dziewczyna, gdy prawda wyjdzie na jaw i gdy dowie się, że współlokator się w niej zakochał?

na podstawie
Jae-in Lee "Gaeinui Chwihyang / Personal Preference" (powieść)
studio
MBC
inne tytuły
Kaeinui Chwihyang (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Korea Południowa
개인의 취향 Korea Południowa
Gaeinui Chwihyang (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Korea Południowa
Więcej...
Eun-hye Yun proponowano rolę Gae-in, ale ostatecznie otrzymała ją Ye-jin Son.
Ji-hoon Joo był brany pod uwagę do roli Jin-ho, ale ostatecznie angaż otrzymał Min-ho Lee.
W odcinku 4. Gae-in wybiera z przyjaciółką film, który mogłaby obejrzeć z Jin-ho. Myśląc, że mężczyzna jest homoseksualistą, chce się zdecydować na film Tajemnica Brokeback Mountain.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Fantastyczna!!

  NASZATA ocenił(a) serial na 9

  Zakochałam się w tej dramie! Ma jakiś urok w sobie, az chce się pokonać te wszystkie przeciwności aby odnaleźć miłośc taką jak ta. Czarne charaktery w tej dramie to bym na pal nabiła, jej ex przyjaciółkę to juz posiekaną i na szaszlyk bym przerobiła! Co za sucz! Ex facio, wredny ale do strawienia. ... więcej

 • Świetne!

  yehet ocenił(a) serial na 8

  Przynajmniej do odcinka siódmego jest bardzo zabawna (który to odcinek uważam za totalnie genialny), potem zaczyna stawać się "typową dramulą". Dlatego daję ósemkę.

  6
  • Kurde Mać !

   Scarsx69 ocenił(a) serial na 7

   Nigdzie nie mogę znaleźć z polskimi napisami... T-T Albo usunięto, albo za każdym razem pisze " please try agin later" x.x Wrrrr... Czy wie ktoś, gdzie do znajdę: / ?

  • POMOCY

   Angelic_Wings ocenił(a) serial na 8

   Obejrzałam Personal Taste i strasznie wciągnęłam się wdramy z Lee Min Ho... Obejrzałam City Hunter, Faith i Kkotboda namja i teraz nie mam co oglądać...:( Może ktoś z was mógłby mi polecić coś lekkiego i z humorem w rodzaju Personal Taste? Z góry dzięki;)

  • 10/10 + <3 ;D Nie licząc 2 pierwszych odcinków ;p

   Lenkaaa_93

   Dwa pierwsze odcinki oglądałam prawie z musu, ponieważ były strasznie nudne, ale postanowiłam obejrzeć tą dramę ponieważ słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii i gra w niej Lee Min-ho, którego uwielbiam. Od 3 odcinka zaczęłam oglądać coraz chętniej, a później to ... więcej

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.