PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832794}
6,8 1 592
oceny
6,8 10 1 1592
Giri Haji: Powinność Wstyd
powrót do forum serialu Giri / Haji: Powinność / Wstyd

Serial w mojej ocenie promuje homoseksualizm męski, ze scenami seksu. Żenujące .. :/

ocenił(a) serial na 7
piotrekpal

Nie tak bardzo żenujące jak twoja wypowiedź. Godni politowania są ludzie, którzy jak ty, oceniają serial od razu na 1 , ponieważ zobaczyli scenę seksu gejów. Bo przecież jedna scena przekreśla od razu cały 8 godzinny serial. I daruj sobie odpowiedź na mój post, nie interesuje mnie co masz do powiedzenia Adios.

użytkownik usunięty
D3Mania

Jedna scena i pomocja homoseksualizmu to żenujace zakceptuj to ze Homoseksualizm jest w spolczniestwie . Pozdrwiam biseksualista z przewaga na geja fan kina LGBTTID chory na mózgowe porazeenie który jedzi nawozku apo mieszkaniu porusza sie przy chodziku życzę miłego dnia.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
andzew

Strasznie rzeczy na tym Netflix-ie, proponuję zrezygnować z subskrybcji, zamknąć się w pokoju i nie opuszczać go już nigdy...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 7
andzew

To przestań oglądać produkcje Nerflixa, bo jeszcze od tej gejowskiej propagandy którą promuje Netflix, zmienisz orientację.

ocenił(a) serial na 7
piotrekpal

Akurat rola Rodneya jest jedną z najlepszych w tym serialu.

ocenił(a) serial na 4
Leszek_Celer

Co, paradoksalnie, może potwierdzać tezę @piotrekpal ;)

ocenił(a) serial na 7
gulaszzmakaronem

Patrząc w ten sposób, Anthony Hopkins, grając Lectera w Milczeniu Owiec, propagował psychopatyczne morderstwa.

ocenił(a) serial na 8
piotrekpal

i co, stanął ci?

ocenił(a) serial na 8
piotrekpal

Takie komentarze jak twoje utwierdzają mnie tylko w tym iż niestety co niektórzy polscy obywatele nie dorośli do życia w takim przepięknym państwie jak Polska

bliski

Film zasługuje na uwagę. 

ocenił(a) serial na 7
piotrekpal

Bryknol ci i teraz boisz sie ze jestes Homo??:P proponuje seminarium i prace ksiedza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones