PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=420552}

Greek

7,7 4 564
oceny
7,7 10 1 4564
Greek
powrót do forum serialu Greek

TYlko szkoda że tak szybko. Bardzo mi sie podobał ten serial i szczerze to myslałem że bedize gorszy od plotkary, życia na fali, 90210. ALE trzymał swój bardzo wysoki poziom i mozna powiedzieć że te 4 sezony pozostawiły po sobie troche smutku ponieważ czuje lekki nie dosyt ale także i szczęscie że to był wspaniały serial pokazujący życie amerykanskiej młodzieży w collegu xD Emocje pozostały po tym serialu ponieważ je przeżywaliśmy razem z bohaterami a teraz pozostało nam czekać na cud taki że wskrzeszą GREEK! :) Został niedokonczony wątek rustiego ponieważ on jeszcze jest w CRU a po za tym jest w związku z ASH. to samo z calvinem i dalem. Jaka bedzie relacja Cappiego z evanem, A także jak im sie w związkach układa. A i najważniejsze prezydentura rustiego w KT i znalezienie im nowego domu.

Nie czujecie nie dosytu ? bo ja na przykład czuje nie dosyt chociaż lekki ale to zawsze niedosyt. Można czekać na cud że wskrzeszą Greek jako serial ale też można sie łudzić tym że zrobią film.

Jednak Greek to był chyba jedyny serial o życiu w koledżu, mozna powiedzieć jedyny w swoim rodzaju.

van hogen

Czyzbys takze niedawno skonczyl go ogladac? :) Jakis miesiac temu sciagnalem odcinki s04e01- s04e10 z mysla, ze inne po prostu nie zostaly jeszcze stworzone. Nie myslalem ze to ostatnie odcinki. Okolo 20 minut temu skonczylem ogladac dziesiaty odcinek, i tak jak Ty VANHOGEN, polubilem ten serial niemal jak zaden inny. Serial o koledzu ktory nie byl az tak bardzo idealizowany jak inne tworzone w tych czasach. Wiele osob z mojego otoczenia zarzuca mi, ze ogladam babski serial, lecz oni nawet nie wiedza jak sie myla :)
Polecam serial glownie licealistom oraz studentom, co nie oznacza ze starsi i mlodsi nie powinni go ogladac ;)
Jest SUPER.

P.S. Moze za jakis rok ogladne go od początku, na pewno bedzie warto :)

ocenił(a) serial na 10
Bartheck

no godzine przed dodanie pierwszego posta skonczylem ostatni odcinek. Ale czy tobie tez pozostawil lekki niedosyt tego co moglo by sie wydazyc? Masz racje nie idealizuje koledzu jako miejsca gdzie jest wieczna impreza ale takze pokazuje ze to jest miejsce gdzi mozna wydoroslec( tak jak cappie) zmodrzec zakochac sie i miec swoje wzloty i upadki;) przeciez student to tez czlowiek i ma swoje uczucia :) serial z ukrytym moralem to jest . W pewnym momencie ogladania pomyslalem kurcze czemu tak nie jest w polsce? Serial pokazal ze studia to nie tylko balet ale to takze walka bractw, walka z uczuciami i takze przyjaciele ktorzy nie opuszczja. Szkoda ze nie wrocwroci bo to byl chyba jedyny serial o studiach i to bylo w nim zajebiste. Moze bedzie film :p

ocenił(a) serial na 8
Bartheck

ja lata studiow mam juz dawno poza soba, ale film obejrzale z przyjemnoscia - dlatego potwiedzam, ze film moze spodobac sie nie tylko licealistom i studentom.
dla starszych moze to byc mily powrot do szalonych lat :P

ocenił(a) serial na 8
van hogen

Kurczę... Czytanie Twojej wypowiedzi to była masakra. Mam wrażenie że takie emocje Tobą targały, ze porządnie zdań nie mogłeś skleić... Ale to nie zmienia faktu ze mam podobną opinię. Właśnie skończyłam oglądać ostatni odcinek - przeciągałam tą chwilę najdłużej jak mogłam.
Jeszcze pamiętam jak na MTv oglądałam połowę pierwszego sezonu... Kilka miesięcy temu sobie o tym przypomniałam i zaczęłam na nowo oglądać i warto. Zdecydowanie warto. Zawsze, gdy kończy się fajny serial pojawia się niedosyt - to nieuniknione... Miałam dokładnie to samo przy oglądaniu Tajemnic Smallville - już przed obejrzeniem ostatniego odcinka płakałam... Tu przynajmniej wszystko skończyło sie bardzo pozytywie i z nadzieją, ze może powrócą do serialu, albo chociaż filmu.

A po za tym dlaczego uważasz że wątki są niedokończone? Wg mnie to jest tak specjalnie zrobione, byśmy sami mogli wymyślić jak ich życie potoczy się dalej.

ocenił(a) serial na 9
cookie_eater

jestem na poczatku 4 sezonu i nie moge uwierzyć to naprawdękonieć nie będą już kręcić greek ?

van hogen

Zgadzam się z tym. To jest cudowny serial! I najlepsze jest to, że nie ma podobnych do niego, jest jedyny w swoim rodzaju. Jest mnóstwo seriali o licealistach, którzy w jakimś tam dalszym sezonie stają się studentami, ale zazwyczaj te wątki są prowadzone nieudolnie. A tu - tylko studia i to tak perfekcyjnie pokazane. Uwielbiam ten serial, widziałam go już z 5 razy i ciągle mam nadzieję, że powstanie kolejny sezon albo chociaż film, ale raczej w to wątpię :(.

ocenił(a) serial na 10
van hogen

Obejrzałam ten serial już chyba ze trzy razy. Po prostu go uwielbiam - fajnie napisane postacie, dużo humoru. Jak dla mnie żaden inny serial poruszający podobną tematykę nawet do pięt Greek nie dorasta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones