PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126354}

Grzesznica

Amarte es mi pecado
7,3 790
ocen
7,3 10 1 790
Grzesznica
powrót do forum serialu Grzesznica

casilda

ocenił(a) serial na 9

hahahan pamiętam tą brzydką Casilde .zawsze sie śmiałam gdy gadała ,,Si'' hahah i te jej
zęby xd

pati1109

No ona jest niezła. Dopiero oglądam serial po raz pierwszy i jestem przy 29 odcinku. Można się pośmiać z Casilde. Nawet do końca nie wiadomo czy jest pozytywną czy negatywną postacią, taka pośrednia, niezbyt dobra, ale nie życzy jej się źle :P. Póki co. Te jej zęby świetne. No nie jest pięknością, ale mimo wszystko aż taką brzydulą też nie i ciało ma nie najgorsze. Ale wiadomo najpiękniejsze to Paulina i Nora. Paulina jak taka Bella w pięknej i bestii ma ojca wynalazce i jest piękna oraz inteligentna, lubiąca się uczyć a Nora taki kopciuszek bo z wredną macochą i brzydką siostrą musi mieszkać.

Casilde po każdej wypowiedzi mówi si, albo śmieje się, przestaje i znów mówi si :P. I tak nie mogę patrzeć najbardziej nie na zęby Casildy, a na zęby Isaury. Ciągle w szmince :P. I w dodatku Isaura taka brzydsza nawet od Casildy, bo te jej makijaże, o rany :P.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones