SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2015 1 godz. 10 min.
7,2 114
ocen
7,2 10 114
26
chce zobaczyć
{"id":"760311","linkUrl":"/serial/Han-beon+Deo+Hae-pi-en-ding-2015-760311","alt":"Han-beon Deo Hae-pi-en-ding","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/03/11/760311/7743885.2.jpg"}
Nie tracąc nadziei na szczęśliwą przyszłość, cztery przyjaciółki zmagają się z problemami w związkach. Pomimo swojego wieku kobiety nadal walczą o miłość.
{"seasons":[1]}
16
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Han-beon+Deo+Hae-pi-en-ding-2015-760311/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/760311","link":"/serial/Han-beon+Deo+Hae-pi-en-ding-2015-760311/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/760311","link":"/serial/Han-beon+Deo+Hae-pi-en-ding-2015-760311/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
[]

Cztery przyjaciółki były niegdyś popularnymi idolkami, należącymi do tego samego zespołu muzycznego. Po latach, ich życie uległo znacznej zmianie. Rozwiedziona Mi-mo Han (Na-ra Jang) prowadzi firmę zajmującą się doradztwem w sprawach ponownego małżeństwa i daje ludziom drugą szansę na miłość. Pracuje z nią dawna koleżanka, Da-jeong BaekCztery przyjaciółki były niegdyś popularnymi idolkami, należącymi do tego samego zespołu muzycznego. Po latach, ich życie uległo znacznej zmianie. Rozwiedziona Mi-mo Han (Na-ra Jang) prowadzi firmę zajmującą się doradztwem w sprawach ponownego małżeństwa i daje ludziom drugą szansę na miłość. Pracuje z nią dawna koleżanka, Da-jeong Baek (Da-in Yoo), która wyszła za bogatego mężczyznę, ale nie jest z nim szczęśliwa. Tymczasem, ucząca w szkole podstawowej Dong-mi Go (In-na Yoo) nadal poszukuje partnera dla siebie, a właścicielka sklepu internetowego Ae-ran Hong (In-young Seo) jest nieszczęśliwa w nieudanym małżeństwie. Kiedy Mi-mo poznaje reportera Soo-hyeoka Song (Kyeong-ho Jeong) i jego kolegę, doktora Hae-joona Goo (Se-in Kwon), jej życie romantyczne nabiera rozpędu.

studio
Munhwa Broadcasting Corporation (MBC)
data produkcji
2015
tytuł oryg.
Han-beon Deo Hae-pi-en-ding
inne tytuły
Hanbun Deo Happyending (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Korea Południowa
Hanbeon Deo Happy Ending (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Korea Południowa
Hanbeon Deo Haepiending (zapis łaciński) (alternatywna pisownia) Korea Południowa
한번 더 해피엔딩 Korea Południowa
Więcej...
  • Conan O'brien

    Askol ocenił(a) serial na 8

    Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

    1