PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=787192}
6,2 540
ocen
6,2 10 1 540
Hard Sun. Przed Apokalipsą
powrót do forum serialu Hard Sun. Przed Apokalipsą

Toż to idiotyzmy w połączeniu z megalomanią. Nie Usaowcy, Ruscy czy Chińczycy, ale Angole jako jedyni wiedzą o globalnej katastrofie "co to zniszczy Ziemię". Są też mega bzdurne, "oczojebne" wątki kryminalne i obyczajowe. Jakieś oszołomy, hakerzy, morderca-sadysta, zdrada małżeńska i porąbane relacje syna z matką. Ehh; totalna KICZ-bzdura w czystej postaci. Do tego policja "lata" z pałeczkami i paralizatorem przeciwko strzelbie i pistoletom. Mamy jeszcze żałosne MI5, które nasyła tabun swoich agentów przeciwko parze nieuzbrojonych gliniarzy i przegrywa. Obejrzałem całe dwa odcinki, takiego stężenia głupot dawno nie widziałem. Fabuła jest tak sztuczna, naciągana, bezsensowna, debilna, że nie wiadomo: śmiać się czy płakać? Omijać to to z daleka, oglądanie grozi trwałym uszkodzeniem INTELIGENCJI.

ocenił(a) serial na 6
Paraves

Dla mnie tez ten stek bzdur w scenariuszu odrzuca, ale będę kontynuował oglądanie. Może w końcu zaskoczy...

skalorek

załóż okulary ochronne, ochraniacze na inne części ciała też. "Niech ci się powodzi" powiedział karaluch podczas potopu.

Paraves

Tę INTELIGENCJĘ to jeszcze trzeba posiadać.... Naoglądałeś się sensacyjnych seriali klasy B i masz pretensje, ze Hard Sun takie nie jest....

ocenił(a) serial na 6
Paraves

A po co widz ma wiedzieć, co się dzieje na zabitej dechami amerykańskiej, czy chińskiej prowincji i czy aby na pewno wiedzą tam, że za 5 lat będzie apokalipsa skoro akcja dzieje się w UK. Poza tym to nie jest serial dokumentalny tylko alternatywna wersja rzeczywistości i w niej może się zdarzyć, że policjanci nie noszą broni. Tak w ogóle dla mnie to co napisałeś to dopiero stek bzdur, widać, że nie masz za grosz wyobraźni i potrzebujesz ze wszystkim łopatologicznego tłumaczenia na przykładach. Na razie widziałem dwa odcinki i wg mnie były niezłe i na pewno nie zasługiwały na ocenę 1/10.

ocenił(a) serial na 6
mr_oziu

...

Paraves

Bo wciskanie, że hamerykanie są zawsze najmądrzejsi i zawsze ratują świat przed zagładą to wcale nie jest megalomania.
Bardzo się cieszę, że tym razem to UK zrobiło taki film.
Ale mogę się założyć, że USA zrobi swoją przeróbkę i jak zwykle wyjdzie im komedia ;]

Axis

Odpowiem, bo akurat ten wpis na to zasługuje.

"Bo wciskanie, że hamerykanie są zawsze najmądrzejsi i zawsze ratują świat przed zagładą to wcale nie jest megalomania"

Właśnie o to chodzi!! Angole skopiowali schemat od Usaowców. Tylko, że TU to ONI są pępkiem świata i bohaterami dla całej planety!! Niestety cała reszta jest żałosna, bo Usaowcy zawsze mają jakiegoś super-b w sado-maso wdzianku; co to wszystkich rozwala.

ocenił(a) serial na 6
Paraves

Nigdzie nie było wspomniane, że tylko UK posiada te informacje.

Paraves

Łaskawca .

ocenił(a) serial na 3
Paraves

Ucieszy cię pewnie wiadomość, że większość widzów w rodzimym kraju była podobnego zdania i serial choć miał mieć kontynuacje, został już oficjalnie anulowany po tych nieszczęsnych, sześciu odcinkach.

Nawiasem mówiąc, nic w nich nie wyjaśniono. A wielka szkoda, bo byłam ciekawa jakim cudem uciszono tych wszystkich astronomów na całym świecie xD

Rejka

"Ucieszy cię pewnie wiadomość, że większość widzów w rodzimym kraju była podobnego zdania".
Nie, nie cieszy. Szkoda, że Anglicy zamiast zrobić coś po swojemu kopiują od Usaowców. To nazywa się kompleks starszego (większego) brata. A przecież potrafią robić naprawdę dobre filmy i seriale. Tu poszli na łatwiznę i tyle.

ocenił(a) serial na 3
Paraves

Ale właśnie o to chodzi :p że wolą swoje produkcje, niż kalki zza wielkiej wody :p
Ze swoich ulubionych polecam:
"Broadchurch", "Fortitude", "Vera", "Ordeal by Innocence", "Fearless" (2017), "No Offence" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones