PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834967}

Hightown

5,9 115
ocen
5,9 10 1 115
Hightown
powrót do forum serialu Hightown

Świetny serial, niestety zmuszony byłem oglądać na nielegalu bo oczywiście ani HBO, ani Netflix serialu nie pokazują. Seriale Starz jak zwykle są ignorowane.

ocenił(a) serial na 7
Meldondg_Lord

Myślę, że to sprawka tęczy. Dla niektórych za dużo, zbyt wrażliwi. (spoiler) Serial dobry, ale logistycznie, niektóre decyzje bohaterów wołały o pomstę. Ray, niby taki pozbawiony złudzeń, krzykacz, a dał się podejść jak dziecko. Wymaga od innych, a sam zmasakrował sprawę. Dla mnie najgorsza postać. Męczył mnie strasznie. Jackie, jak znalazła Kristę, to mogła siedzieć na tyłku i poczekać. Rozumiem, że finalnie było to potrzebne fabule, ale scenarzyści mogli troszkę inaczej to rozwiązać. A ona zostawiła notkę. Skierowaną do laski, która ewidentnie nie chce być znaleziona. Przez większość seansu bardziej skupiałam się na relacjach między postaciami i wewnętrznych walkach bohaterów. A raczej to mnie bardziej interesowało i zaciekawiło. Oczywiście wątek kryminalny jest z tym bezpośrednio związany. Podobało mi się to, że poznajemy motywy działania wszystkich postaci, które tak naprawdę w większym lub mniejszym stopniu łączą narkotyki. Zdecydowanie one są głównym bohaterem tego serialu. Na plus zakończenie, aż chce się włączyć kolejny odcinek. Nie ma wielkiego cliffhangera, ale człowiek jest po prostu ciekawy. Bohaterowie mogą jeszcze wiele pokazać. Cieszę się, że serial dostał drugi sezon.

użytkownik usunięty
Bisexidryna

no bo te lesbijskie wstawki sa na ch... potrzebne akurat w tym serialu

Meldondg_Lord

nielegal rządzi.....gdyby nie nielegal to xuja byśmy widzieli.....

ocenił(a) serial na 8
Meldondg_Lord

Popieram całkowicie wypowiedź!

ocenił(a) serial na 7
Meldondg_Lord

Też jestem zdziwiona tak niską oceną, ponieważ serial uważam za dobrze zrobiony, zaskakujący i czasem niestety prawdziwy (przykład Jackie i jej ciągłych powrotów do nałogu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones