PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=620036}

House of Cards

8,3 169 854
oceny
8,3 10 1 169854
7,9 20
ocen krytyków
House of Cards
powrót do forum serialu House of Cards

Odcinek 4x04

ocenił(a) serial na 9

Szkoda Meechuma, bardzo lubiłem go jako prezydenckiego bodyguarda.. :(

ocenił(a) serial na 8
ExEq_q

Podzielam, poczciwy bohater jakich w serialu mało. W tym sezonie jeszcze przez chwilę na ekranie pojawił się Devin Druid, którego kojarzę z obsady "Głośniej od bomb" - choć filmu jeszcze nie widziałam to aktor był bardzo chwalony i jakoś go zapamiętałam. Rozpoznałam go tutaj i lekko nawet ucieszyłam / zainteresowałam po to by po 5s się z nim pożegnać, gdyż był to ten młodociany samobójca / dawca organów :). Cóż, chłopak się nie nagrał.

Z poprzednich sezonów polubiłam też dziennikarkę i Rachel Brosnahan, która nomen-omen też gra w "Głośniej od bomb" (co się stało ostatecznie z jej postacią w serialu, bo nie pamiętam - niby żywie czy umarła?).

ocenił(a) serial na 9
creep_

Meechum.. :( zginął, nomen omen w moje urodziny (data na grobie)

ocenił(a) serial na 8
ExEq_q

Można było się domyślić, że coś mu się stanie - najpierw rozczulanie sie na nim w chacie franka, potem akcja z dłonią na ścianie. Nie lubie przewidywalnych rzeczy w filmach i serialach

ocenił(a) serial na 10
tomek_ziomek

Mnie natomiast udało się scenarzystom zmylić - sądziłem, że Frank wpadnie w paranoję i zacznie podejrzewać Meechuma o działanie przeciwko niemu, a w/w sceny to wstęp do tego. Gdy Frank odwiedzał protestujących - wiedziałem, że coś się stanie, ale byłem przekonany, iż będzie to coś zaplanowanego przez niego - a tu taki zonk.

Za to właśnie lubię ten serial - mimo wszystko potrafi zaskakiwać i co chwila wywraca koncepcję do góry nogami. Teraz Frank stracił zaufanego człowieka i ma ograniczone pole manewru, a Claire nie będzie mogła się z nim rozwieść (wyjdzie na nieczułą zdzirę) i również mocno jej to pomieszało szyki. Oprócz tego - media dobiorą się do sprawcy i całych działań wokół niego. Zaczyna robić się ciekawie.

ocenił(a) serial na 8
ExEq_q

Bardzo szkoda, poczułam dosłowny ból przy jego śmierci. Będzie go brakowało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones