PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=844001}

Łowcy

Hunters
6,8 3 419
ocen
6,8 10 1 3419
6,3 3
oceny krytyków
Łowcy
powrót do forum serialu Łowcy

Jestem dopiero po pierwszym odcinku i tak na swiezo pierwsza mysl- zdecydowanie na plus, ze poruszony jest temat nazistow-naukowcow pracujacych dla Nasa. Mieli oni ogromne znaczenie w rozwoju progamu kosmicznego i faktem jest, ze wielu uczonych i lekarzy nazistowskich zostalo przyjetych w Stanach z otwartymi ramionami. Jestem ciekawa rozwoju fabuly.

ocenił(a) serial na 3
kasia_kasiak_fw

Tak samo w Zsrr

Globa

Bynajmniej. W USA zbrodniarz mógł być gwiazdą NASA, a w ZSRR był pozbawioną praw intelektualną siłą roboczą. Znacząca różnica.

ocenił(a) serial na 3
harkonen_mgla

O nie! Ci specjaliści mieli w komunistycznym raju cieplutko jak w uchu i wygodnie jak w puchu. Mieli O wiele większe prawa niż radzieccy chłopo robotnicy!

Maciej_203

Byli pozbawioną praw intelektualną siłą roboczą. To, że mili więcej konserw, lepsze piwo, gramofon, wygodne lokum nic nie zmienia.

ocenił(a) serial na 3
harkonen_mgla

W zssr wszyscy po za wierchószką byli masą pozbawioną wszelkich praw, całe szczęście zssr się skonczył, jeszcze teraz trzeba ruskich dobić i będzie spokój.

Maciej_203

Przed chwilą pisałeś coś innego. Mam rozumieć, że przyznajesz mi rację?

ocenił(a) serial na 3
harkonen_mgla

Absolutnie nie, albo jesteś niekumaty albo palisz franka, że nie wiesz o czym piszę. Stawiam na drugie!

ocenił(a) serial na 8
kasia_kasiak_fw

Także należy pamiętać o dużym wkładzie niemieckich naukowców w stworzeniu amerykańskiej broni atomowej.

kasia_kasiak_fw

Podkreślmy: niemieckich naukowców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones