6,7 2 039
ocen
6,7 10 2039
2 246
chce zobaczyć
{"rate":6.0,"count":2}
{"type":"film","id":844001,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Hunters-2020-844001/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Hunters
 • Widać zabolało. Tylko dlaczego na polskim forum motyw polowania na ukrywających się nazistów wywołuje negatywne emocje?

  XD

 • wsad19 ocenił(a) ten serial na: 4

  Risercz_glupku Raczej chodzi o ich odczłowieczanie i wrzucanie wszystkich do jednego worka, a nie samo polowanie na nich.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • fhffh_fhhffhdf ocenił(a) ten serial na: 10

  prewitt ale sie zesralas XDDDD

 • fhffh_fhhffhdf ocenił(a) ten serial na: 10

  fhffh_fhhffhdf nikogo nie obchodzi czy plujesz mu w morde czy nie bo kim ty jestes? odpowiem ci od razu: nikim

 • fhffh_fhhffhdf Widzisz, dziecinko to czy ktoś jest "kimś", czy "nikim" ocenia się w internecie z braku laku na podstawie jego wypowiedzi. Na tym polu jesteś tu jedyną osobą która zaprezentowała tu własny imbecylizm. Zresztą, kiedy widzę kogoś piszącego "XD" to od razu wiadomo z czym ma się do czynienia - z połączeniem klęski systemu edukacji, z nieudanym materiałem genetycznym. Zgiń przepadnij w otchłani karyńskości, gdzie nieuchronnie i tak skończysz podając mi kiedyś frytki lub pucując podłogę, obrazo ludzkiej inteligencji. Masz jeszcze swoje XD :)

 • Risercz_glupku Dlatego głupku, że narracja historyczna jest czymś wykraczającym poza kulturę masową i jeżeli promowane są memy (sprawdź sobie u Dawkinsa co to jest - to nie jest wbrew pozorom śmieszny obrazek, wy debile) wyabstrahowane z realiów historycznych (jak rzekomy uniwersalizm nazizmu, a nie jego ścisłe związanie z niemiecką polityką) , to dochodzi do upowszechnienia się błędnych narracji historycznych i fałszowania obrazu rzeczywistości. Odpowiedź na twoje pytanie dlaczego akurat Polakom takie błędy przeszkadzają jest na tyle prosta, że wystarczy mieć IQ na poziomie kalafiora, żeby samodzielnie jej sobie udzielić. Dlatego, że kluczowe wydarzenia II wojny światowej - Holocaust, inwazja Niemiec na ZSRR i lokalizacja obozów zagłady - miały miejsce przede wszystkim na ziemiach polskich. Polacy są więc już z samego założenia najbardziej zainteresowani tym, żeby nie dochodziło do przekłamywania historii, nawet na subtelnych poziomach narracji.

 • prewitt a ty może byś przeczytał wypowiedź, którą komentujesz?

 • Risercz_glupku Przeczytałem i stwierdzam, że wypowiedź, którą komentuję zawiera pochodzącą prosto z d... tezę, że jakoby na polskim forum to "motyw polowania na ukrywających się nazistów" wywoływał negatywne emocje. Otóż, nie, wcale nie polowanie na ukrytych nazistów wywołuje negatywne emocje, tylko spłaszczanie i zacieranie powiązania tych "Nazistów" z przedstawicielami bardzo konkretnej grupy narodowościowej, dla której nazizm jako ideologia był jedynie narzędziem służącym realizacji interesów tej grupy. A ta grupa to (niespodzianka) - Niemcy. Nie każdy nazista był Niemcem, ale nazizm jako taki służył realizacji interesów narodu niemieckiego. Jeżeli więc polemizujesz z wymyślonym i wyssanym z brudnego palucha chochołem, jakoby to miłość do nazizmu powodowała te negatywne emocje u polskich forumowiczów, to nic dziwnego, że dochodzisz do również kretyńskich wniosków. Mam nadzieję, że wyjaśniłem? Czy może rozwiniesz i uargumentujesz tę głęboką myśl, że polscy forumowicze pałają ukrytą miłością do Nazistów mordujących Polaków w obozach jak bydło? Iks de.

 • prewitt prewitt, podziwiam Twoją wytrwałość w tłumaczeniu takich oczywistych rzeczy takim niezbyt rozgarniętym użytkownikom typu Risercz_głupku.

 • Globa ocenił(a) ten serial na: 3

  prewitt W punkt

 • prewitt I dlatego pewne grupy Polaków zakłamują własną historię oburzając się na przypominanie o tym, że nasi rodacy zabijali Żydów? I nie, nie były to jednostkowe przypadki.

 • Globa ocenił(a) ten serial na: 3

  skalp_el Były

 • AutorAutor ocenił(a) ten serial na: 8

  Risercz_glupku https://www.youtube.com/watch?v=mnanMKvgnUc

 • claire199 ocenił(a) ten serial na: 6

  Risercz_glupku w polsce nazistów się czci - nie wiedziałes? ;>

 • per333 ocenił(a) ten serial na: 6

  Risercz_glupku Znakomite pytanie. Może dziadkowie oburzonych polowaniem na nazistów polowali na Żydów?

  Skądś się takie uwarunkowania kulturowe muszą brać i ja strzelam, że z domu rodzinnego głównie.

 • per333 Pewnie tak było. Zresztą znam takie rodzinki, które biją się o "żydowskie złoto" do dzisiaj - powaga :P