PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112970}

Inspektor Eddie

Keen Eddie
7,9 1 641
ocen
7,9 10 1 1641
Inspektor Eddie
powrót do forum serialu Inspektor Eddie

9/10

użytkownik usunięty

Świetny serial, angielskie poczucie humoru, sympatyczni bohaterowie mający swoje "dziwactwa", ciekawa fabuła - niby typowe zderzenie Amerykanina z brytyjską mentalnością, ale ogląda się bardzo przyjemnie. Szkoda że tylko 13 odcinków, kolejny serial, który był za mądry dla prostych Amerykanów o bardzo niskich standardach.

ocenił(a) serial na 10

Zgadzam się w 100 procentach:D Niesamowicie pocieszny serial. Kiedy ponownie oglądam "Inspektora Eddiego" to zawsze się śmieje:D Nidy mi się chyba ten serial nie znudzi:D Jak Skończę robić napisy do 9 odcinka to w końcu będę mogła oglądać wszystkie odcinki skupiając się tylko na serialu:D

LaraNotsil

zaluje ze jest taki krotki, ja bym mogla jeszcze ze trzy serie go obejrzec, a gdyby nakrecili to i wiecej

ocenił(a) serial na 9
Nisia1990_2

A ja sie ciesze, ze nie zrobili z tego tasiemca. Trzyma poziom od pierwszego do ostatniego odcinka no i jest skladna caloscia

LaraNotsil

A masz napisy do pozostalych odcinkow? bo nigdzie na necie nie widzie.

ocenił(a) serial na 10
Brat_Dextera

Tylko do odcinka 9 zrobiłam napisy bo reszta jest z lektorem.

LaraNotsil

Zna ktos moze jakies podobne seriale? Ten jest niezwykle, jak to zostalo ujete wyzej "pocieszny", idealny do odprezenia sie itp. itd.
Nie widzialem zadnego podobnego serialu (co nie znaczy ze nie widzialem nic dobrego, podoba mi sie Earl, Scrubs itp. ale to nie to samo).

ocenił(a) serial na 10
QlimaXer

hmmm dwóch i pół, castle, firefly, czarna żmija... nie są o podobnej tematyce ale są "pocieszne":D

ocenił(a) serial na 10

Mój najlepszy serial:)
Pozdr.

ocenił(a) serial na 3

Doskonały serial dla dwunastolatka. Po 30 minutach drugiego odcinaka, w którym żartem wiodącym, jest pozyskiwanie nasienia końskiego, uznałem, że ocena 8.0 jest zupełnie nieadekwatna. Serialik nie jest prosty lecz prostacki. Postacie jak komiksu. Ściągnąłem ze względu na wysoką ocenę - ODRADZAM.

ocenił(a) serial na 8
yuutoo

znaczy się, oceniłeś serial po dwóch odcinkach? naaajs.

ocenił(a) serial na 3
niszczuk

Jeśli chodzi o seriale to nie widzę innej możliwości. Dwie godziny oglądania amerykańskiego supergliny z amstafem po prostu mi wystarczyły. Film ma chyba amerykańskich scenarzystów i jest raczej miłą rozrywką dla wielbicieli komiksów i głupawych amerykańskich komedyjek. Ocena 8.0 jest nieporozumieniem i tak uważam. Zupełny plastik i nie dziwię się, że 13 odcinków w zupełności wystarczyło.

ocenił(a) serial na 8
yuutoo

w tym wypadku dwie godziny (czy raczej półtorej, bo odcinki trwają ok. 45 minut) to zdecydowanie za mało - to tak, jakbyś oglądał film trwający półtorej godziny, wyłączył po kwadransie, ale całość jednak ocenił. przecież to się mija z celem, ocena w ogóle nie jest miarodajna.

ocenił(a) serial na 3
niszczuk

Czyli najgłupszy serial wymaga obejrzenia 8 sezonów, aby odradzić komukolwiek tą rozrywkę. Dobra zapamiętam.
Jednak nie zmienia to faktu, że ten serialik to rozciągnięty amerykański kryminalny siticom z dziecinną fabuła, banalnymi efektami wizualnymi i tandetnym głównym bohaterem.
Nikomu nie odmawiam prawa do katowania się. Jeśli ktoś gustuje w takich produkcjach, to zachęcam.

ocenił(a) serial na 8
yuutoo

człowieku, ale Ty nie możesz pisać takich opinii po obejrzeniu dwóch odcinków! nie znasz głównego bohatera wcale, o fabule też nic nie możesz powiedzieć - to są dwa odcinki! mniej niż 1/3, jaki jest sens oceniania?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones