PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606448}
6,5 6 826
ocen
6,5 10 1 6826
Instynkt
powrót do forum serialu Instynkt

netflix 2021

ocenił(a) serial na 6

Kto ogląda w 2021 na netflix? Czemu wcześniej nie widziałam tego serialu ? :D

IssaBella

chętnie zaczerpnę opini , czy wart jest obejrzenia ?

Stefanex

Jestem po 7 odcinku i rozkręca się. Warto dac mu szansę bo to jeszcze Vega pamiętający Pitbulla a nie ten od Botoksu czy Polityki fuj...

ocenił(a) serial na 10
Stefanex

INSTYNKT to najlepszy polsku serial kryminalny, jaki do tej pory stworzyli. Chcę więcej sezonów albo podobnych. Obejrzyj, nie pożałujesz:)

IssaBella

No właśnie. Też nie pamiętam tego serialu. Całkiem ok zwlaszcza, że lubię Danutę Stenkę

ocenił(a) serial na 8
IssaBella

Bardzo podobał mi się ten serial. Wciągający. Słyszałam o nim w latach jego premiery ale zastąpił on mój ukochany serial "Nowa" i jakoś nie moglam sie wtedy przekonac.

IssaBella

Ja tez odkrylam dopiero niedawno, ale przypomnialo mi sie podczas ogladania, ze jeden odcinek mi mignal kiedys w TV bo pamietalam fabule.

IssaBella

Właśnie skończyłam oglądać. Żałuję, że jest tylko jeden sezon bo zakończenie mogło wskazywać na kontynuację. Polecam serial Prokurator. Tu też ubolewam nad brakiem kontynuacji

IssaBella

Właśnie zaczynam i sprawdzam opinie. Dopiero mi się podpowiedział. Zaciekawił mnie od samego początku.

ocenił(a) serial na 7
IssaBella

Ja zaczynam :) fajna obsada ale ta praca kamery , coś jakby nie tak :D

Carmell1992

Dokladnie. I te dźwięki... masakra! Ja z amerykańskich horrorów klasy B.
A szkoda, bo obsada fajna.

IssaBella

Film fajny ale zakończenie masakra. Dlaczego facet który gdy daje słowo to go dotrzymuje zawsze ma problemy w życiu osobistym. A mający ze sobą problemy Pani Ola i P Wójcik są siebie warci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones