PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720965}

Into The Badlands: Kraina bezprawia

Into the Badlands
7,5 4 301
ocen
7,5 10 1 4301
Into The Badlands: Kraina bezprawia
powrót do forum serialu Into The Badlands: Kraina bezprawia

Wow!

ocenił(a) serial na 7

Serial jest fantastyczny!
O ile 1 sezon nie był idealny, o tyle drugi to już cudo - ciekawsze, mniej nudne wątki i lepsze zwroty akcji.
Serial mi bardzo się podoba, widocznie nie trzeba mieć sławnych aktorów, by stworzyć coś dobrego.
Bohaterowie są świetni, zwłaszcza Quinn i Sunny.
Co tu się rozpisywać, serial prawie idealny.

ocenił(a) serial na 7
Goku_from_DBZ

ja widziałem dopiero 4 epki ale już mnie wkręcił na maxa. Ma ciekawą konstrukcję oraz przejmującą historię - już nie mogę się doczekać aby poznać kolejnych baronów którzy wprowadzani są powoli i nie bez przyczny. ( A mogli pyknąć np. wszystkich siedmiu już w 1 epie ale wtedy by to straciło swój urok i aurę tajemnicy )

Goku_from_DBZ

Bardzo fajny serial z elementami martial arts i postapo. Szkoda, że pierwszy sezon ma tylko 6 odcinków. Ciekawa historia i postacie. Sezon pierwszy nieco bardziej podoba mi się od drugiego.

ocenił(a) serial na 9
revelati

Dla mnie 1 sezon to mistrzostwo,drugi już nie miał tego czegoś. Mimo to oglądam nadal z przyjemnością ,ale już nie z "opadem kopary" jak przy scenach martial arts w pierwszym sezonie.Tam było mistrzostwo choreografii,scenografii,pracy kamery,muzyki i efektów.To wszystko współgrało idealnie.W kolejnych sezonach ten element wypada moim zdaniem niestety słabiej.

ocenił(a) serial na 10
Goku_from_DBZ

A 3 sezon mega .!!!
dla mnie ideał

użytkownik usunięty
Goku_from_DBZ

"Co tu się rozpisywać, serial prawie idealny."

Nie przesadzaj z tym "idealnym", nie jest zły trochę trąci kinem klasy "b" ale zadziwiająco
dobrze się go ogląda, na plus zalicza się to że role aktorów nie są przypisane jak to jest w dużej części serialów i jak ktoś się pojawia na początku to ma zaklepany etat do końca serialu - tutaj kogoś (nie będę spojlerował) "ważnego" uśmiercamy aby potem "nieoczekiwanie" się pojawił poza tym są jakieś wątki niedopowiedziane na końcu odcinka aby wzbudzić u widza ciekawość i zachęcić go do kolejnego odcinka - chwyt stary jak świat ale sprawdza się dobrze.

Mam nadzieję na czwarty sezon.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones