PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235245}

Inwazja

Invasion
7,3 2 360
ocen
7,3 10 1 2360
Inwazja
powrót do forum serialu Inwazja

ale w połowie 3 odcinka stwierdziłem, że jest to bzdura totalna, ponieważ w tak małej mieścinie nikogo absolutnie nie dziwi fakt, że podczas huraganu znika bez śladu nagle tylu ludzi. Obejrzę do końca - jeśli dotrwam. Na razie jestem na nie ale mam nadzieję, że więcej na takie "szczegóły" uwagi nie zwrócę...

ocenił(a) serial na 6
meski

Witam, mam chyba podobnie :D http://www.filmweb.pl/serial/Inwazja-2005-235245/discussion/Genialny%21,1638277
ale oglądam dalej ( tylko dlatego że lubię SciFi )zobaczymy może się w końcu rozkręci :-) za chwilę zaczynam 8 odcinek jeszcze kilka do końca zostało :D

ocenił(a) serial na 5
damian252

No i jak wrażenia "stary zboku" (-; ?
Nie wylewałem tutaj swojego zachwytu po obejrzeniu całości, a było to parę miesięcy temu, ponieważ nie było czego wylewać a ocena została niezmienna do końca... Serial przeciętny, jeden z tych w których coś się niby ma dziać, niby ma być napięta atmosfera. Moim zdaniem w tym serialu to nie wyszło, a jedyną rzeczą jaka mi się napięła, był kręgosłup od złej pozycji podczas oglądania.
Dla małego porównania serial "Wybrańcy obcych" z jest o niebo lepszy, a klimat - mimo, że nic się takiego nie dzieje - pozwala oglądać z pełnym entuzjazmem i zainteresowaniem do ostatniego odcinka.

ocenił(a) serial na 6
meski

do wczoraj widziałem tylko 8 odcinków oglądam właśnie 9 myślałem że skończę oglądać serial do dzisiaj ale kumple wyciągneli mnie na browca i lipa heheh ale jak na razie średniak ;] ale poczekam z oceną do ostatniego odcinka :D
ale i tak niema to jak BSG

ocenił(a) serial na 5
damian252

BSG - Białowieska Stacja Geobotaniczna? (-;

ocenił(a) serial na 6
meski

Battlestar Galactica

ocenił(a) serial na 5
damian252

...wiem wiem, tylko o dziwo na tyle filmów które widziałem ten pominąłem...? Nic straconego - dzięki za podpowiedź - mam w końcu co oglądać ! Już do mnie lecą wszystkie sezony i fabularny, a jedyne co może im w tym locie przeszkodzić to wczorajsza burza słoneczna (-;

ocenił(a) serial na 6
meski

Naprawdę najlepszy serial w swoim stylu zarąbiście polecam i zachwalam komu mogę jest tylko 4 sezony :-) ostatni odcinek wymiata Szóstka i Baltar wymiatają :-)

ocenił(a) serial na 6
damian252

ps. mam serial na darmowym serwerku DvdRip lektor PL jak coś wal na gg dam namiary 7933415

ocenił(a) serial na 5
damian252

Tak naprawdę nie przepadam za serialami z gatunku s-f (nie jestem zagorzałym fanem), ale niektóre oglądam z zasady lub jak czytam, że warto zobaczyć jak w tym i innych przypadkach, o których już wiem (-; Ten obejrzę w wersji TV i jak mi się naprawdę spodoba pomyślę o DVD (skoro na imdb dostał 9/10 na tylu userów to chyba musi być co najmniej niezły...). Ostatni pomysł po prostu przemilczę, nie popieram "jawnego piractwa" (-; za to umiem korzystać z zasobów dokładnie CAŁEJ sieci i uważam, że jak ktoś chce WIĘCEJ NIŻ MOŻNA to też powinien to potrafić (-; poza tym mówiłem, że już do mnie idą... - zatem przemilczę tym razem po prostu (-:

ocenił(a) serial na 6
meski

nie ma co przemilczać;p filmy z sieci wolno ściągać ! nie jest to zakazane ;p
po obejrzeniu po prostu wywalasz z dysku ;] co innego jak byś ściągał nagrywał na płyty a potem tymi płytami handlował tylko takie cosik jest piractwem :P;P:p:P

ocenił(a) serial na 5
damian252

Skąd Ty takie dziwne rzeczy wiesz? (-: Mogłem ten proceder jeszcze nazwać po imieniu - paserstwo... (-; Piractwo to takie miłe delikatne słowo - bardzo filmowe! (-;

ocenił(a) serial na 6
meski

Zgodnie z polskim prawem po pobraniu jakiegokolwiek pliku z prawami autorskimi należy usunąć go po upływie 24h.

jakoś tak,ale prawnikiem nie jestem ;]

ocenił(a) serial na 5
damian252

Ech to polskije prawo... Dobrze, że filmy są dużo krótsze - i w tym jest pociecha... (-;

ocenił(a) serial na 6
meski

Skończyłem wczoraj oglądać serial :-) pod koniec wreszcie się rozkręcił i nawet mnie zaciekawił, we wcześniejszym poście ktoś płakał że szkoda że nie nakręcili drugiego sezonu hmmmm czy ja wiem skończył się serial w sam raz ani źle ani dobrze :-).Serial zamiast 22 odcinki powinien mieć 12 lekko powinni skompresować akcję bo w początkowych odcinkach praktycznie nic się nie działo .

Ale ogółem nie był tragiczny :-)

ocenił(a) serial na 5
damian252

Ja natomiast mam za sobą wszystkie odcinki Battlestar Galactica. Jak pisałem nie jestem super fanem s-f i być może dlatego mam mieszane odczucia. Jestem w stanie zrozumieć wrażenia sympatyków gatunku. Dla mnie: masa niedociągnięć i jak Ty stwierdzam w przypadku BSG, że serial mógłby być o połowę krótszy. Zbyt wiele mistycyzmu, rozmów i rozważań o Bogu, co daje w rezultacie nowy gatunek filmowy - jakiegoś duchowego s-f.
Wciąga... tak. Na długie wieczory i z braku laku do obejrzenia nawet mimo wielu absurdów. To tyle w w skrócie, bo po obejrzeniu ok 80 odcinków mam dosyć, a czeka jeszcze "The Plan" z 2009 (-;

Ogółem nie był tragiczny...

ocenił(a) serial na 6
meski

No facet uważaj !!! :P

BSG najlepszy serial SciFi jaki wyszedł w tej dekadzie ,poprawka w ostatnich 50 latach :-)
BSG The Best

ocenił(a) serial na 5
damian252

Piszesz o nowej wersji serialu? Żeby podkręcić atmosferę dodam, że The Plan już obejrzałem i wg mnie to jakieś nieporozumienie, zlepek fragmentów z 4 sezonów. Jest to druga produkcja, która dostała ode mnie 1 na filmweb, a filmów ocenionych mam sporo ponad 1000.

ocenił(a) serial na 6
meski

Tak tak o nowej starej nie widziałem ,a plan miał być dokładnie taki zlepkiem bo najpierw oglądać było serial potem plan :P
a to że dałeś 1 , słowa nie powiem !!!! nie był to wybitny film fakt ale jeden ;]


ps. skąd wiesz ile filmów oceniłeś ?? można to gdzieś sprawdzić???

ocenił(a) serial na 5
damian252

Wiesz, ja też słowa nie mówię gdy ktoś ocenia np "Szybkich i wściekłych 5" jako arcydzieło... Dałem 1 i miałem bardzo obiektywną ocenę. Oglądałem ten film od razu po obejrzeniu ok 80 odcinków serialu. Po co kręcić taki zlepek fragmentów dla kogoś kto oglądał cała serial? Tylko dla kasy - bo dużo ludzi jara się BSG.
Zasadnym tłumaczeniem nakręcenia tego filmu byłaby zapowiedź nowych sezonów BSG (byłby to dobry wstęp i przypomnienie) - ale gdzie one są - te nowe sezony? W d... Dopóki się nie pojawią zostanie 1, a jak nakręcą to obejrzę The Plan ponownie i podejdę do niego jak do wstępu do kolejnych sezonów.

W swoim panelu jak klikniesz na "najwyżej oceniane" otworzy się strona i na górze przy okienku statystyk masz liczbę ocenionych filmów.

ocenił(a) serial na 6
meski

spoko znalazłem też mam ponad tysiąc hehe
szybcy i zaburaczeni :P było kiepskie ;] nie lubie takich filmow :P

ocenił(a) serial na 5
damian252

Ponad tysiąc i dopiero znalazłeś... dobre (-;
Widzisz, a jest wiele osób, które dały 10/10
Co zrobić...

ocenił(a) serial na 6
meski

bada małolatów podniecająca się furkami pfff

ocenił(a) serial na 6
meski

nie no po prostu nie zawracałem sobie tym przysłowiowej du...y

ocenił(a) serial na 6
meski

ps. Plan miał tylko i wyłącznie zareklamować serial BSG bo u nas mało kto go znał sam byłem w szoku że jak to się stało że takiego serialu nie widziałem ;]

ocenił(a) serial na 5
damian252

Ciekawe, bo leciał w TVP. Zareklamować? a była tam jakaś wzmianka typu - zapraszamy do obejrzenia całego serialu? Dla mnie to typowy film zrobiony dla kasy, bez żadnego sensu i polotu.

ocenił(a) serial na 6
meski

Chłopie chłopie nie patrz na to co puszczają i kiedy na tvp oni są inni jak downy ;] nie obrażając ich :P
Plan był nakręcony później po serialu ale po ty by reklamować serial bo po tytule miał małe wzięcie :P i nie był u nas znany ;] my zawsze mamy wszystko z opóźnieniem :D

Jak ktoś mądrze napisał .........


Czemu komputery Apple są w Polsce drogie?
Czemu nikt nie zarabia adekwatnie do wykonywanego zawodu? Czemu ludzie są do siebie wrogo nastawieni?


Na te wszystkie pytania jest jedna, prosta odpowiedź :


Bo to Polska !!!!

ocenił(a) serial na 5
damian252

Tutaj się mylisz... wiele najnowszych amerykańskich produkcji trafia często najpierw do polskich kin... (-;
Co do reszty... zgadzam się. Jestem pasjonatem Forresta Gumpa, nie wiem czy oglądałeś, ale tam gdy Gump pisał listy do Jenny z dżungli wietnamskiej zaczął takimi słowami: "Wietnam to taki dziwny kraj..."

Pisząc z Polski - zacząłby pewnie tak samo.......

ocenił(a) serial na 6
meski

Gumpa widziałem dobry film :-),powinni zrobić taki w Polsce
zamiast Wietnamu 2 wojna , zamiast Woodstocka Jarocin,ale to już by nie było to co Gump ;]

ocenił(a) serial na 5
damian252

Skoro jesteś takim zagorzałym fanem BSG to zapewne serial "Caprica" też oglądałeś (-; Jak wrażenia? Ja jestem w trakcie i jak widzisz nie jest tak, że BSG nie zostawił u mnie żadnego śladu.

ocenił(a) serial na 6
meski

Owszem widziałem :-) już jakiś czas temu, to już nie to co BSG ale nie miało takie być .mi się serial podobał może nie tak jak BSG ale był niezły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones