PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=704333}

Iron Fist

6,2 26 901
ocen
6,2 10 1 26901
5,7 3
oceny krytyków
Iron Fist
powrót do forum serialu Iron Fist

Najważniejsze - nie słuchajcie bzdetów, które wypisują krytycy - upadli na głowę, obejrzyjcie, a zobaczycie, że się wciągniecie, a z odcinka na odcinek jest lepiej.
Według mnie serial jest na poziomie Daredevila, może odrobinę niżej, mimo wszystko uważać go za najgorszy? Wielkie nieporozumienie. W porównaniu z Luke Cage jest niebo, a ziemia, jeśli daliście obejrzeć do końca LC to bez problemu i to z przyjemnością obejrzycie Iron Fista.

TomdeX

Zgadzam się w 100%. IF przy LC to arcydzieło.

ocenił(a) serial na 8
TomdeX

Długo nie moglam usiaść do ogladania serialu przez kiepskie opinie. Teraz zaczęłam, bo to jeden z nielicznych produkcji o bohaterach Marvela, której nie widziałam. No i muszę powiedzieć, że jednak nie ma się co sugerować opiniami. DD i Punisher to moje ulubione, ale IF wciagnał mnie już od 1 odcinka co mnie bardzo usatysfakcjonowało, bo np. Luke Cage pierwsze odcinki to była strata czasu, potem troche ciekawiej, ale ogladałam go chyba przez pół roku xD Tutaj jestem ciekawa co będzie w kolejnym odcinku. Piszecie, że absurdalny scenariusz - ja już przywykłam, że produkce Marvela sa pełne absurdów i nawet nie spodziewam się niczego innego. Lubie natomiast odrobine mrocznego klimatu, intrygi, niejednoznaczne postacie i jak coś się dzieje. Tu to mam. Na sztukach walki się nie znam - gdyby było inaczej to nie ogladałabym takich filmów. Mysle, ze niektórzy zamiast potraktować to jako forme rozrywki za bardzo analizuja niektóre tematy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones