PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772653}
6,9 1 059
ocen
6,9 10 1 1059
Jean Claude Van Johnson
powrót do forum serialu Jean-Claude Van Johnson

Jestem świeżo po seansie całej serii tego serialu , i moja pierwsza reakcja na to co widziałem to jedno słowo - REWELACJA !!! Ten serial to jedna z najlepszych rzeczy jakie Van Damme w życiu zrobił. Fabuła nie jest tutaj może jakoś skomplikowana , ale musze przyznać ze wciąga i całosc ogląda się z zainteresowaniem. Scenarzysta musiał być fanem Van damma , lub co najmiej bardzo dobrze znać jego filmy i karierę ponieważ jest tu wiele odniesień do kilku tytułów z jego filmografii np. Time cop , Nieuchwytny cel,Uniwersalny żołnierz czy Krwawy sport. Serial ma w sobie elementy komediowe ,sensacyjne ale też i dramatyczne a nawet zahacza o sci-fi. Do tego znakomita realizacja,świetna gra Jean claude i postaci drugoplanowych - w szczególności Kat Foster w roli Vanessy .Muszę jeszcze wspomieć że jest tu kilka naprawdę fajnych perełek w wykonaniu VAN DAMME'A - ( UWAGA SPOILER !!!!) ....muszę wymienić choć te cztery najlepsze -
1) postać ułomnego Filipa - to jak Jean go zagrał to mistrzostwo ..
2) scena przed pomnikiem w Belgii - tu się uśmiałem..
3) cała scena rozmowy Van dame:a z dilerem , gdzie wymienia on kilka tytułów swoich filmów ...toż to perełka ( i zaraz po niej ten wyścig ..miodzio !!!)
4) DIN MAK ...po 30 latach ponownie ...WOW !!!! aż się łezka w oku zakreciła
..... do tego wszystkiego jeszcze znakomita forma króla szpagatów .
SZCZERZE POLECAM TEN SERIAL !!! - i to nie tylko fanom JCVD ale wszystkim tym którzy lubią dobrą rozrywkę , w dobrym wykonaniu.
ps.Niewiem czy to prawda , ale podobno Amazon nie będzie kontynuował tego serialu i najprawdopodobniej nie zobaczymy 2 serii ..... Wielka szkoda bo po tej serii ma sie ochotę na więcej.

ocenił(a) serial na 6
pix3

Serial niezły do obejrzenia z dystansem. Van Damme w formie.

Polecam z podobnych seriali "Cobra Kai" 2018 - kontynuacja filmu "Karate Kid" 1984.
Po 34 latach ponownie w rolę Johnnego i Daniela LaRusso wcielili się ci sami aktorzy.
Seriali liczy 10 epizodów każdy po ok 30 minut. Zamówiono nawet drugi sezon.
Trailer - https://www.youtube.com/watch?v=xCwwxNbtK6Y

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones