PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686369}

The Master's Sun

Joo-goon-eui tae-yang
8,1 1 543
oceny
8,1 10 1 1543
Joo goon eui tae yang
powrót do forum serialu Joo-goon-eui tae-yang

Perełka!

ocenił(a) serial na 10

Obejrzałam już sporo dram, ale ta jest jedną z lepszych. Uwielbiam duet Kang Woo - I-ryeong Tae, rozwalają system, a już scena w samolocie i rozmowa telefoniczna podczas niej to po prostu miazga :)
Polecam każdemu, kto lubi dramy, ale ma ochotę na coś niby do bólu przewidzialnego, ale mimo to nowego :)

ocenił(a) serial na 9
dolenka25

Zgadzam się..obejrzałam już sporo dram ale ta mimo oczywistych absurdów i banału jest po prostu świetna. Nie wiem czy zawdzięczamy to parze głównych bohaterów którzy są rewelacyjni czy historii ale to jedna z niewielu dram którą obejrzałam jednym tchem, nie miałam momentu kiedy mnie nudziła. Do tego naprawdę świetna muzyka. Jest to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika dram.

ocenił(a) serial na 9
dolenka25

Ja także się zgadzam :) uśmiałam się na maxa. Niektóre sceny oglądałam po 2 razy, hehe ^^ Scena z pobudką w łóżku... rewelacja :) Duet bohaterów też świetny. Podobało się mi, że kobietka nie była totalnie bezradną głupiutką lolitką, a po prostu kobietą z problemem, który chciała rozwiązać, żeby normalnie żyć. Podobała się mi jej ewolucja... tak samo jak JooGoona, który zaczął zmieniać powoli nastawienie do ludzi i świata. No i te jego gesty...

ocenił(a) serial na 10
Lilith_Flame

I naprawdę warto jeszcze raz podkreślić parę drugoplanową, cukiereczek Kang i Małe Słoneczko to chyba druga (po Osce i jego lubej z Secret Garden) para, której szczerze kibicowałam. Też można z nich się uśmiać XDDD

ocenił(a) serial na 8
dolenka25

Najlepsza scena w tym serialu (to nie jest dokładny cytat):
- Chcesz się ze mną pokazywać z taką twarzą??
- To może umyję włosy...
- Trzeba by było odkręcić głowę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones