powrót do forum 1 sezonu
 • underkana975 ocenił(a) ten serial na: 10

  Serial świetny. Ale tylko z napisami. Dubbing polski leży kompletnie. Ale ogólnie serial wywarł na mnie dobre wrażenie. A mam 23 lata xD Ale oglądając go czułam się jak nastolatka. A najbardziej podobała mi się muzyka. Słucham jej w kółko. Ktoś ma tak jak ja?

 • Taszka22 ocenił(a) ten serial na: 7

  underkana975 mam 29 zaraz i serial również mi się podobał

 • kaisa88 ocenił(a) ten serial na: 9

  underkana975 32 lata! i ten serial obudził we mnie wewnętrzną nastolatkę! mam nadzieję, że powstanie drugi sezon :)

 • grinch_2 ocenił(a) ten serial na: 10

  underkana975 Same here! hahaha naprawdę, dawno nie widziałam show z tak dobrą muzyką że mogę w kółko słuchać,chyba ostatnia to mamma mia była :P

 • Katarzyna_Figura ocenił(a) ten serial na: 10

  grinch_2 Ja będę mieć zaraz 25 a ten serial to fenomen, oglądając go czuje jakbym miała zaledwie 16lat... Muzyka wpada w ucho, serial w niektórych odcinkach daje dużo do myślenia... Naprawdę lepszego serialu chyba już dawno nie oglądałam a nie przepadam zabardzo, a ten jest rewelacyjny, mam nadzije ze szybko puszcza drugi sezon, bo ostatni odcinek trzyma w napięciu wracają młodzieńcze lata

 • Sol89 ocenił(a) ten serial na: 7

  underkana975 31 ;) Fabuła dosyć sztampowa, ale to taki uroczy rodzaj sztampy, który jeśli jest dobrze rozegrany to i tak zachwyca. I tak jest tutaj, w dodatku muzyka bardzo wpada w ucho.

  Mam nadzieję, że powstanie jeszcze przynajmniej jeden sezon, taka historia może pójść w wielu kierunkach, oby tylko zachowała poziom z pierwszego sezonu.