PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543128}

Will It Snow for Christmas?

Keu-ri-seu-ma-seu-e Non-i Ol-kka-yo
6,7 109
ocen
6,7 10 1 109
Keu ri seu ma seu e Non i Ol kka yo
powrót do forum serialu Keu-ri-seu-ma-seu-e Non-i Ol-kka-yo

Czy warte obejrzenia?

ocenił(a) serial na 6

Obejrzałam koniec dosłownie przed chwilą. Do 8 odcinka, wszystko śledziłam uważnie i bez przewijania. Zapowiadało się genialnie. Jednakże reszta dramy to po prostu kisiel. Nie polecam tracić czasu, na oglądanie całej. Lepiej sobie po 8 odc. skoczyć do ostatniego.
Może nie jest najgorsza, ale naprawdę zawiodła mnie. Początek był swietny, potem już tylko gorzej.

ocenił(a) serial na 3
Kyoyo

Dokładnie serial mogli zakończyć na 8 odcinku a zakończenie serialu beznadziejne

Kyoyo

hej gdzie można oglądnąć Will it snow at christmas po polsku, bo szukałam i nie mogę znaleźć ??

ocenił(a) serial na 9
miyama

Tu masz stronkę: http://www.viki.com/channels/600-will-it-snow-for-christmas
Wystarczy na odtwarzaczu po prawej stronie zmienić z napisów Angielskich na Polskie ;)

NikaDominika15

świetna stronkę poleciłaś

Kyoyo

serial ogólnie fajny. Końcówki nie na widzę. mogli być razem i chyba każdy chciał takie zakończenie. Nie mogli już zamieszkać w tym domu razem, wszyscy, całe 2 rodziny?! tak by było lepiej i jakby się pogodzili.

Kyoyo

Dla mnie na 10 odcinku mogłoby się skończyć, bo dalszych odcinków jakoś nie mogłam przeboleć... Dopiero jakieś 10 minut ostatniego odcinka jeszcze mogło być... Cieszę się, że i tak było szczęśliwe zakończenie, bo bez tego to była by masakra. Krótko mówiąc drama przekombinowana i nie wiem, czy będe miała ochotę do niej wrócić. A jeżeli już to max do 10 odcinka. Dla mnie to była jedna z gorszych koreańskich dram, jakie widziałam.

Kyoyo

ostatni zacząłem oglądać dramy (no już dawno) i nie mogę żadnej skończyć. zazwyczaj kończę w granicach 10 odcinka. w tym przypadku nie będzie inaczej. przeciągane, od pewnego momentu istne telenowele brazylijskie. w dodatku ten wątek rodziców głównych bohaterów jest niepotrzebny. uważam, że dramy nie są dla mnie, ale początek zawsze jest w pewien sposób ciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones