PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706012}

Kingdom

7,8 1 199
ocen
7,8 10 1 1199
Kingdom
powrót do forum serialu Kingdom

Nick Jonas będzie grał w tym serialu homoseksualnego zawodnika MMA. Uprzedzam tylko
zapienionych polskich krzykaczy.

MyNameIsDeath

Nic nowego... teraz to w co drugim serialu z USA są homo-wątki:

Gra o Tron, Hause of Cards, The Wire, The Walking Dead, Chicago Fire, Spartacus, Dochodzenie i tak dalej...

Zadaniem współczesnego kina jest już tylko propaganda (szczególnie ordynarna w tzw. wielkich
hitach) ewentualnie głupia, prostacka rozrywka lub też "wielkie zatroskanie" sztucznymi
problemami. Jeśli ktoś sędzi, że obecność homoscen w niemal każdym serialu z USA jest
przypadkowa to ten ktoś jest doprawdy naiwny. Propaganda trwa, bo homolobby działa.

mmiks

Walking Dead? Niby kto z kim?

ocenił(a) serial na 8
theszymonfilipiak

Tara jest lesbijką.

mmiks

No i co, że są takie wątki? Boisz się, że się zarazisz? W The Wire cały wątek Omara był świetny, w Spartacusie nie ma do czego się przyczepić patrząc na epokę w której dzieje się akcja. W tym serialu po 1 odcinku mogę powiedzieć, że Nate to fajny gość, który umie przywalić i do tego wygląda na to, że nie lubi kobiet. No i co z tego?

ocenił(a) serial na 9
MikeParcero

Witajcie.... może was zmartwię a może nie ale widziałem fragment odcinka 5 który mówi że Nate nie bardzo jest gejem :P

bartekdo1

Ale mnie nic a nic to nie martwi:D Myślałem po prostu że tytuł tematu to po prostu mega spoiler np od producentów. A to, że dosłownie zrzucił z siebie dobrą laskę w 1 odcinku mogło dawać jakieś delikatne aluzje albo i nie, Zależy z której strony patrzeć.

ocenił(a) serial na 7
bartekdo1

odcinek 7: Jest. Ale zważywszy na wydarzenia z wcześniejszych odcinków to założyć można, że jest biseksualny...

ocenił(a) serial na 8
Herushingu

Ale z drugiej strony podczas kochania się z Tatyaną wcale nie wyglądał na bardzo... no nie wiem, podekscytowanego (patrz: jego zainteresowanie telefonem, podczas gdy dziewczyna na nim siedzi). Może chciał się przekonać czy kobiety faktycznie go jarają i dlatego poszedł z nią do łóżka, ale niezbyt mu wyszło... ; )

ocenił(a) serial na 7
lati

no cóż, ciężko powiedzieć, ale nie wydaje mi się, bo mimo wszystko mógł wybrać kogoś łatwiejszego, by uniknąć komplikacji - zmiana fizjoterapeuty, który do tego jest gejem. I do tego rozmowa z matką, która to wskazywała, że polubił tę dziewczynę... Ale cóż, zobaczymy....

bartekdo1

@bartekdo1
To pewnie przeżyłeś zonka po ostatnim odcinku pierwszego sezonu :P

ocenił(a) serial na 9
praecipitatio

czeeeeemu? nie widziałem ostatniego odcinka jeszcze mam kilka do nadrobienia więc prosze nie zdradzajcie :P

bartekdo1

I co, widziałeś już? :P

ocenił(a) serial na 9
praecipitatio

no widziałeś :P
mam dziwnego farta i zawsze trafiam na serial o tej tematyce... ale fajnie fajnie poszerzajmy horyzonty innych ludzi to nie choroba :D

bartekdo1

Kiedyś byłem z chłopakiem, który miał przede mną trzy laski i wszystkie ruchał. One nie zauważyły podobno, że on tego nie lubi :P Poza tym skoro facet nie ma z tego przyjemności to na pewno za szybko nie dojdzie, za to będzie skupiony, żeby babka szybko miała dosyć, więc będzie pracował na jej przyjemność :P Taki paradoks :P

mmiks

Jak przestaną pokazywać gejów w telewizji to geje na ulicach też znikną, rozpłyną się, c'nie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sumire_x3

Popatrz na jego awatar :)

ocenił(a) serial na 8
edi_nie_oglada_filmow

Jeszcze wam wyjdzie tyłem - wstawianie się za tym wszystkim lub bronienie tego bo sami jesteście chorzy.

marchewa123

Wy, wszystkim, tego itd. No, nie da się ukryć - przekonałeś "wszystkich" do swoich "argumentów".

ocenił(a) serial na 8
edi_nie_oglada_filmow

Rozmowa jest o czymś konkretnym- więc liczyłem na to, że wielcy obrońcy jesteście na tyle inteligentni, że skojarzycie czego dotyczy te stwierdzenie.

marchewa123

Przecież przyznaliśmy rację waszym te stwierdzeniom.

ocenił(a) serial na 8
edi_nie_oglada_filmow

Jak wyżej opisano.. to że zbluzgasz homoseksualistów to nie oznacza, że oni znikną.
Homoseksualiści żyją wśród nas i należy to zaakceptować. To nie jest choroba ani wybór.
Ludzie się z tym rodzą i to nie od nich zależy, czy chcą być homo czy hetero..
Radzę co poniektórym odwiedzić wujka google i poczytać na ten temat, bo krew zalewa.

Diablicaaa

Może i lepiej że do mnie, po co się kłócić ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones