PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479523}

Boys Over Flowers

Kkot-bo-da Nam-ja
7,7 2 919
ocen
7,7 10 1 2919
Kkot bo da Nam ja
powrót do forum serialu Kkot-bo-da Nam-ja

świetna drama

ocenił(a) serial na 10

Pokochałam tą drama od pierwszego odcinka. Na początku tak samo jak Jan Di nienawidziłam Go Jon Pyo i miałam nadzieje, że zacznie się coś dziać między Ji Hoo, a główną bohaterką. Potem patrze, a tu co? Jon Pyo ma cechy ludzkie! Zaczełam się w nim zakochiwać w każdym ujęciu z jego osobą, uwielbiałam te jego miny gdy coś go zdziwiło lub poprostu zatkało boże djidhsd <3 Strasznie mu dopingowałam, wiedziałam, że nie zniose faktu jeśli Jan Di będzie z Ji Hoo, boże i te moje szczęście gdy okazało się, że kocha Jon Pyo, do końca dramy błagałam najpierw by z nim była, by nie odchodziła, to poprostu musiało się skończyć dokładnie tak jak w ostatnim odcinku fdihj <3 naprawde nie lubiałam każdej sceny z Ji Hoo, bałam się, że coś zacznie się dziać. Ale na szczęście Jan Di kocha Jon Pyo <3 Drama godna uwagi. Płakałam z 494873 razy, także jest zabawna, po mimo, że czasem dochodziłam do kompletnego zalania krwią gdy był przebłysk końca ich związku na stałe jednak wszystko skończyło się dobrze. Polecam bardzo.

ballonova

Ja jednak wolałam Ji Hoo :( I przez całą dramę miałam nadzieję, że Jan Di będzie z nim, a Gu Jon Pyo znajdzie sobie inną. Też płakałam kilka razy, ale najbardziej wtedy kiedy Jan Di odrzuciła "oświadczyny:" Ji Hoo, kiedy dawał jej łańcuszek :d No bo Gu Jon Pyo poradziłby sobie w życiu ,a Ji Hoo on nie miał nikogo :( :P

ocenił(a) serial na 4
ballonova

Podeszłam do tej dramy po obejrzeniu japońskiej wersji, która naprawdę mi się podobała.
Tutaj jednak zwiodłam się i to bardzo. Główna bohaterka sprawiała wrażenie zaburzonej psychicznie, zero chemii pomiędzy głównymi bohaterami.
Pierwsze parę odcinków jest jeszcze ok ale potem to już tylko przewijałam. Niestety fabuła za mało skondensowana jak na mój gust, wszystko niby na bogata ale jakby czegoś zabrakło.
Oczywiście było parę fajnych scenek, ale całość nie umywa się go Hana Yori Danga, niestety.
Najjaśniejszą postacią całej dramy był oczywiście Bum Kim, ach ten jego niewinny uśmiech ;)

ocenił(a) serial na 10
miska25

he, co do tej chemi to troche racja, delikatna dramka nic bardziej `drastycznego` i te delikatne pocałunki, a i tak ryczałam boże XD

ocenił(a) serial na 10
ballonova

Ja od pierwszego odcinka już uwielbałam Go joon pyo <3 Serial jest świetny >.< Cieszę się , że Joon Di jest z Joon pyo>.< Ale też przyznaje trochę racji @Miska25 nie we wszystkim ale jednak ... a wszczególności zgadzam się , że Bum Kim ma słodki i niewinny uśmiech ;3 To jest jedna z moich ulubionych postaci *-*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones