PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479523}

Boys Over Flowers

Kkot-bo-da Nam-ja
7,7 2 912
ocen
7,7 10 1 2912
Kkot bo da Nam ja
powrót do forum serialu Kkot-bo-da Nam-ja

Pogrzeb aktorki

ocenił(a) serial na 7

Tu link:
http://www.youtube.com/watch?v=gKPTXv1JmEo&feature=related
Grała w tej dramie. Wszyscy aktorzy byli na jej pogrzebie. Co spowodowało jej śmierć? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

ocenił(a) serial na 7
grimmjow1990

Wyczytałem, że popełniła samobójstwo przez swojego chłopaka, ale wciąż nie wiem dlaczego. To smutne... była taka piękna i młoda.

użytkownik usunięty
grimmjow1990

Tak, samobójstwo... dlaczego nie wiem ale trzeba przyznać, że w ostatnich latach samobójstwa wśród koreańskich aktorów (czy ogólnie ludzi z show biznesu) to jakaś plaga.

użytkownik usunięty

PS. Z tego co wyczytałam to nie przez chłopaka tylko dziewczyna cierpiała od jakiegoś czasu na depresje, a w liście pożegnalnym napisała, że była wielokrotnie bita przez swojego menadżera i zmuszana do seksu z reżyserami, producentami, różnymi CEO (nie wiem jak to się mówi po polsku, prezes?). Zresztą chyba tego jej menadżera aresztowano po tym.

ocenił(a) serial na 7

Trochę późno odpowiadam, ale bardzo Ci dziękuję SpruteMajty (xd) informacje. Naprawdę szkoda mi tej dziewczyny.

użytkownik usunięty
grimmjow1990

A no niestety szkoda... Zresztą teraz ostatnio też się jakaś aktorka zabiła...

grimmjow1990

Szkoda dziewczyny...

ocenił(a) serial na 9
grimmjow1990

a czy ktos moglby napisac ktora ta aktorka nie zyje??? bo mi sie filmik nie chce otworzyc na YT....

ocenił(a) serial na 9
sylwiag133

ok juz wiem znalazlam ale jakby ktos nie wiedzial to chodzi o Jung Ja Yun...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones