PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479523}

Boys Over Flowers

Kkot-bo-da Nam-ja
7,7 2 917
ocen
7,7 10 1 2917
Kkot-bo-da Nam-ja
powrót do forum serialu Kkot-bo-da Nam-ja
użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Nie odkąd sobie ubzdurał, że się w nim zakochała? W każdym bądź razie, na samym początku.

ocenił(a) serial na 10

szkoda że nie pamiętasz odcinka, bo to ważne

into_the_moonlight

Dokładnie w 2 odcinku wmówił sobie, że Jan-Di to chyba go jednak kocha i dlatego odnosi się do niego z taką niechęcią. Co tam, że odpowiadam na post sprzed 2 lat ;) właśnie oglądam dramę po raz pierwszy, to i postanowiłam tu odpisać :)

ocenił(a) serial na 10
Ewi

dzięki, to w sumie nadal aktualne xD

ocenił(a) serial na 7
into_the_moonlight

Mi się wydaje, że jak mu mordę obiła ;D

ocenił(a) serial na 10
AnitaBlake

pamiętasz który to był odcinek?

ocenił(a) serial na 7
into_the_moonlight

Pamiętam bo właśnie niedawno zaczęłam oglądać, kop z pół obrotu to 2 odcinek ;)

ocenił(a) serial na 6
AnitaBlake

od samego początku, przecież nawet któryś z F4 powiedział, że była pierwszą która się postawiła mu ;/
.... a że był socjopatą trochę z początku to też fakt...

into_the_moonlight

Trochę nie na czasie ta moja odp. ale dopiero zaczęłam oglądać... ;)
Według mnie to tak na dobre go trafiło w 5 odcinku.Scena: kiedy "koledzy" ze szkoły przebili koła w rowerze JD...ona spadła poobijała kolana..podpali jej ten rower i obrzucili ją balonami wypełnionymi wodą...Potem zamiast gasić rower gaśnice użyli na niej.Wtedy...nie wiadomo skąd pojawił się w tłumie JP. Rozprawił się z łobuzami :D... przytulił JD...przeprosił...i wziął ją na ręce...zawiózł do swojego domu i zaczął wycierać ją z brudu oraz opatrywać..Nagle spojrzał na rozkrwawioną wargę JD (wtedy go trafiło :D)..rzucił w nią ręcznik i wyszedł z łazienki.Oparł się o drzwi od łazienki.. złapał się za klatę po czym zaczął uderzać w nią po stronie serca... (akurat ta scena jest bardzo ładna) <3

ocenił(a) serial na 10
bliss6

Mam pytanie z jakiej strony oglądacie ten serial czy pobieracie ?

Hachiko_2

Ja np. oglądałam na YT po hiszpańsku ;) Teraz przejrzałam dailymotion i jest po angielsku tylko w częściach po 12 min. Lepiej jest jak jest cały odcinek od razu a nie rozłożony na kilka części po ileś tam minut ,ale nie ma co narzekać dobrze że w ogóle jest :D Powinien być też na viki.

ocenił(a) serial na 10
bliss6

Ok dzięki ale już znalazłam po polsku :D

Hachiko_2

o! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones