PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=479523}

Boys Over Flowers

Kkot-bo-da Nam-ja
7,7 2 917
ocen
7,7 10 1 2917
Kkot-bo-da Nam-ja
powrót do forum serialu Kkot-bo-da Nam-ja

Yoon Ji Hoo jest świetny!!

Taki czuły, słodki i delikatny! Oraz romantyczny:) Mhhhhhmmmmmmm

hahaha, aż drugi temat musiałam założyć :D

btw. oglądałąś może SpruteMajty taką dramę the kings and the clown?

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

a i jeszcze Virgin Snow

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Nie no po prostu mnie szlag trafił. Najpierw mi wyskakuje, że za ostro pojechałam (nie wiem gdzie) a jak już poprawiłam (nie wiem co) to mi się nie załadowało.
Wrrrr
"co ter.az mię.dzy ni.mi wyw.iąże si.ę jak.iś rom.asn?"
Ku.si mni.e, że.by ci powi.edzieć ale ci nie pow.iem. :x Ogl.ądaj da.lej to zo.baczysz....

"i pi.ękna pios.enka"
Któ.ra? Ja ogó.lnie uwi.elbiam O.S.T z tej dra.my. Cude.ńko.

"i w ogó.le o czy.m są te.ż m.y gi.rl i te.n dr.ugi?"
Łoo.. Daw.no oglą.dałam. Z te.go co pami.ętam to My Gi.rl jest o ty.m, że L.e.e D.o.n.g W.o.o.k (imi.enia z dra.my nie pam.iętam) ma znal.eźć na pro.śbę dzi.adka je.go wn.uczkę (swo.ją kuzy.nkę). Ale chy.ba nie mo.że wi.ęc w mię.dzy czasi.e dop.óki te.go nie zro.bi pł.aci dziewcz.ynie, ż.eby ją uda.wała. (a dzi.adek się cie.szył) N.o i oczy.wiście jak ła.two się dom.yśleć póź.niej doch.odzi do te.go ucz.ucie. L.e.e J.u.n K.i gra kol.egę L.D.W, któ.ry zakoch.je się w tej dziewcz.nie.

Ta druga jest o.... nie pamię.am..

Zdjęć L.J.K zaraz poszukam

"Kr.ól i klaun" to film. Ogląd.łam. Warto obe.jrzeć (min dla L.J.K) ale mni.e troc.hę znu.żył.

ocenił(a) serial na 10

L.e.e J.u.n K.i gra kol.egę L.D.W, któ.ry zakoch.je się w tej dziewcz.nie. czekaj który to LDW?

""Kr.ól i klaun" to film. Ogląd.łam. Warto obe.jrzeć (min dla L.J.K)" a ja słyszałam że wręcz cytuję "zajebisty"

"patrz jak chłopaka zabiedzili" ale chudeńki...
i w ogóle, o cholera, jaka tyczka, toż to anorkesja... a jak wstępował to był nawet przystojny (albo bez nawet ;P) a i tak szczupły jaki... A- słyszałam że Kangin sie wychudził....

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Virgin Snow nie oglądałam....

Zdjęcia
http://thegioidienanh.vn/Uploads/junki_army34.jpg - patrz jak chłopaka zabiedzili
http://reikanorakuen.files.wordpress.com/2010/10/leejunki-army-02.jpg?w=510
http://1.bp.blogspot.com/_2hQvfUC0H1E/TCDphwELPFI/AAAAAAAAC6Y/YD3i8XsVoiE/s1600/ 20100622_leejunki_leedongwook_2-460x304.jpg (ten drugi to Lee Dong Wook- razem grali w My Girl)
http://1.bp.blogspot.com/_D5DWVRAXxr4/TBw-xL2qyKI/AAAAAAAACKw/wEGfPoJ6IKs/s640/j oinsungleejunkimeet.jpg
http://img3.lln.crunchyroll.com/i/spire2/5cf7f5b476d3cf60ee6c57363de8f9251272862 933_full.jpg - tu dla porównania "stan" w jakim wstępował...

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

""Kr.ól i klaun" to film. Ogląd.łam. Warto obe.jrzeć (min dla L.J.K)" a ja słyszałam że wręcz cytuję "zajebisty"
Eee... cóż... ja średnio lubię historyczne więc może dlatego... ale "zajebistym" bym go nie nazwała... po prostu "dobry"

"czekaj który to LDW?"
Lee Dong Wook - ten ze zdjęcia

"a jak wstępował to był nawet przystojny (albo bez nawet ;P)"
Biorąc pod uwagę to, że był ścięty na krótko to nawet nie wyglądał tak źle... jak niektórzy...
A swoją drogą to podobno w tym "wojsku" łeb sobie rozciął... i zszywać mu musieli...

"A- słyszałam że Kangin sie wychudził...."
Mówisz? jak go ostatni raz widziałam na jakimś filmiku to faktycznie był trochę chudszy ale nie znowu jakoś bardzo... ciekawe jak teraz wygląda.

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Ah... i Jun Ki jeszcze śpiewa...
http://www.youtube.com/watch?v=gEyods2VTaw
http://www.youtube.com/watch?v=FoJuvFHeXWY

Dobra wracam do molestowania na youtube'ie SHINee...:x

ocenił(a) serial na 10

"Eee... cóż... ja średnio lubię historyczne więc może dlatego... al"
A Sungkyunkwan Scandal to nie jest historyczny przypadkiem? :P

"Lee Dong Wook - ten ze zdjęcia" czkeaj, z którego zdjęcia (amnezja nawrót)

A Lee Junki pięknie śpiewa… szczególnie ta pierwsza, a w drugim dobre MV. Lubisz jego śpiewanie?

a o czym oglądasz z ShINee? Nie to żebyś mi zapodała bo ja dramę mam do oglądani ale tak z ciekawości, o czym oglądasz?

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"A Sungkyunkwan Scandal to nie jest historyczny przypadkiem? :P"
Jest ale to jest drama i do tego śmieszna...

"czkeaj, z którego zdjęcia (amnezja nawrót)"
Trzecie od doły.

"Lubisz jego śpiewanie?"
Nie wiem bo w sumie tylko te dwie piosenki słyszałam.

"a o czym oglądasz z ShINee? Nie to żebyś mi zapodała bo ja dramę mam do oglądani ale tak z ciekawości, o czym oglądasz?"
A pojedyńcze filmiki:D Głównie Onew oczywiście:D
Teraz akurat jak je:D:x boże naprawdę z mózgiem mi się coś porobiło...
http://www.youtube.com/watch?v=Cq420DOkqOo
http://www.youtube.com/watch?v=tqIYlcvG_lU - tam niżej w komentarzach jest tłumaczenie:D

ocenił(a) serial na 10

"Jest ale to jest drama i do tego śmieszna..." a król i klaun nie śmieszny?

"http://www.youtube.com/watch?v=Cq420DOkqOo" achhh jakie to słodkie!!!, to był hamburger z kurczaka? oczywiście? :D
"Did you eat or not?
The tangerines?"" :D

"boże naprawdę z mózgiem mi się coś porobiło..." ja myślę że jesteś słodka po prostu... bo lubisz takie rzeczy :D tangerines tangerines!! :D :D :D

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"a król i klaun nie śmieszny?"
Jest kilka śmiesznych momentów(jak w większości koreańskich filmów) ale ogólnie to dramat

"achhh jakie to słodkie!!!, to był hamburger z kurczaka? oczywiście?"
Musiał być kurczak sądząc po jego wzroku:D

"ja myślę że jesteś słodka po prostu..."
Ja? Niee:D i w tym rzecz:D

ocenił(a) serial na 10

"Jest kilka śmiesznych momentów(jak w większości koreańskich filmów) ale ogólnie to dramat" czekaj, a pisałąś mi o czym to w poprzednim topiku, prawda?

"Musiał być kurczak sądząc po jego wzroku:D" buahahaha
"Ja? Niee:D i w tym rzecz:D" no TY! a naprawdę tak się nie uważasz?

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

a mam pytanie, czy ta kobieta z 6 odc w barze gdzie Tae Sung i ta aktorka co ją lubisz (zapomniałąm imienia), no ta fajna jedli razem to była matka taesunga ta prawdziwa? I włąściwie o co do końca z tą całą historią taesungów chodzi, że on jest synem z łona matki-bogaczki oddanym do domu dziecka i adoptowanym przez swoją matkę a potem ponownie zabrany przze bogaczkę jak ta zechciała swojego syna spowrotem?

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"czekaj, a pisałąś mi o czym to w poprzednim topiku, prawda?"
Otóż... nie pamiętam:D Ale ogólnie wątkiem homoseksualnym zalatuje:D:x

"no TY! a naprawdę tak się nie uważasz?"
Nie... to przez nich... oni są słodcy i mi się klepki w mózgu przestawiają.

"to była matka taesunga ta prawdziwa?'
Chyba tak... tzn ta co go wcześniej wychowywała, a czy jego prawdziwą była to nie wiem...

"I włąściwie o co do końca z tą całą historią taesungów chodzi, że on jest synem z łona matki-bogaczki oddanym do domu dziecka i adoptowanym przez swoją matkę a potem ponownie zabrany przze bogaczkę jak ta zechciała swojego syna spowrotem?"
Nie powiem ci dokładnie o co tam chodzi bo nie mogę... ale na tym etapie co ty oglądasz to powinno być tak, że ten cały ojciec rodziny(też na początku nie wiem dlaczego myślałam, że to matki syn) miał syna z nieprawego łoża, no ale nie uznawał go(albo się nie przyznawał?) więc mieszkał z inną rodziną, a potem nie wiem co mu się w głowe zrobiło i go chciał spowrotem, to go odszukali i wzieli do siebie... nie wnikając już w zawiłości z prawdziwym i nieprawdziwym Hong Tae Sungiem...

na 6 odcinku już jesteś?:D Wciągnełaś się?:D

ocenił(a) serial na 10

hehe, SpruteMajty, jaka jest twoja ulubiona scena z filmu, bo moja to spotkanie na moście :D ta scena jest, poweidziałąbym po angielsku awesome

"Wciągnełaś się?:D" tak i miałąm obejrzeć film z rainem, a będę właśnie ten kontynuować! naprawdę trudno żeby się nie wciągnąć, takie filmy są w moim klimacie, ja bardzo lubię trudne tematyki i dobre aktorstwo, a do tego pięknych panów (no bo czyż nie?) w filmie :D no, paluszki lizać po prostu :D

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

tzn. spotkanie na moście w sensie że spotkanie z tym gostkiem od "narkotyków" i scena pomiędzy Kim Nam Gilem i Taesugiem :D

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Łoo... za dużo scen, żeby wymieniać... tak naprawdę to uwielbiam każdą minutę, każdego odcinka...
Aj... miałam oglądać Full House jeszcze raz, a tu mnie kusi na Bad Guy'a...

ocenił(a) serial na 10

OGLĄDAJ BAD GUY!! I weź wymień te sceny, a w ogółe to wybierz najlepszą pleaseeeee!! Majtoszki kochane no xD

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"Majtoszki kochane no xD"
:D:D

Nie naprawdę nie potrafię:D bo nie jestem nawet na świeżo więc nie pamiętam wszystkiego...
ale lubię min scenę w w siłowni i w szpitalu (jak Tae Sung jest z siebie taki dumny), lubię jak Gun Wook idzie za Moon Jae In (wiesz o którą scene mi chodzi?), lubię każdą scenę w której Kim Nam Gil płacze i jest z siostrą Jae In, lubię scenę jak jadą pociągiem... Lubię jak on ją... nie, dobra nie będę ci spoilerować co będzie potem... ale naprawdę prawie wszystko lubię... I nienawidzę i zarazem kocham.... nie powiem czego...

ocenił(a) serial na 10

"I nienawidzę i zarazem kocham.... " dziwne

"ubię jak Gun Wook idzie za Moon Jae In (wiesz o którą scene mi chodzi?)" o ludzie, gdybyś tak przybliżyła docinke xD (ale pewnio się nie da)

"i w szpitalu (jak Tae Sung jest z siebie taki dumny)" nie przypominam, ona jeszzce nie była czy to po tym jak Tae Sung się topił? z czego on był dumny weź powiedz? bo nie pamiętam xD

"min scenę w w siłowni" o kurde żadna nie zapadła mi w pakmięć ale było tma scen kilka, powiedz o którą chodzi no, dokłądniej :D

"nie powiem czego..." czego czy dlaczego? jak obejrzę trochę więcej odcinków to mi powiesz? :P

"lubię scenę jak jadą pociągiem... " o tą kojarzę, we trójkę? to ta co dziś oglądałam chyba ...

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"o ludzie, gdybyś tak przybliżyła docinke xD (ale pewnio się nie da)"
Kurcze nie pamiętam... To było jak ona wracała do domu i on za nią szedł udawając, że niby nie idzie... i jechali autobusem i ona się prawie przewróciła a on ją podtrzymał i potem szedł dalej...

"nie przypominam, ona jeszzce nie była czy to po tym jak Tae Sung się topił? z czego on był dumny weź powiedz? bo nie pamiętam xD"
Nie, nie to chyba gdzieś około połowy jest. Najpierw będzie scena w siłowni, Jae In się przewróci i on weźmie ją do szpitala. Zobaczysz... nie będę mówić:x

"czego czy dlaczego? jak obejrzę trochę więcej odcinków to mi powiesz? :P"
Czego czytaj której sceny... powiem ci jak skończysz całość...

"o tą kojarzę, we trójkę? to ta co dziś oglądałam chyba ..."
No...

Lubię też scene z maską (chyba jeszcze nie widziałaś) jak mamusia "uświadamia" Tae Sunga...

ocenił(a) serial na 10

"Kurcze nie pamiętam... To było jak ona wracała do domu i on za nią szedł udawając, że niby nie idzie... i jechali autobusem i ona się prawie przewróciła a on ją podtrzymał i potem szedł dalej..." a to kojarzę, odcinek może 4 to był:P

"Nie, nie to chyba gdzieś około połowy jest. Najpierw będzie scena w siłowni, Jae In się przewróci i on weźmie ją do szpitala. Zobaczysz... nie będę mówić:x" coś czuję że oni się pokochają...

"jak mamusia "uświadamia" Tae Sunga..." zaraz, w czym go uświadamia, weź powiedz (zaspoileruj?)

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"zaraz, w czym go uświadamia, weź powiedz "
jak bardzo go kocha (ironia oczywiście):D

ocenił(a) serial na 10

właśnie ją oglądałam :D
A ja lubię scenę jak MoN Jae In policzkuj Tae Sunga, a jego matka, policzkuje ją :D Ja jestem chora ale ja lubię oglądać sceny jak ludzie się policzkują ;D (ty czasem mówisz że "chyba mam coś z głową" teraz ja to wreszcie powiem ;D). hahahahahaha

"2:40 Kikwang:D " WTF to jakaś drama z nim?
A w ogóle apropo's Gikwanga jak teraz wygląda u ciebie lista BEASTÓW których lubisz i lista tych którrzy ci się podobają? :P

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

No.. My Princess się nazywa...
Też właśnie lubię tą scenę...
A ranking wygląda tak samo jak wyglądał...

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

czyli Dongwoon
Hyuseyung,
Gikwang (lub zwany też AJ)
a dalej to nie pamiętam (są jeszcze Yoseob- ten "szczeniaczek" xD, Junhyung (mnie się on podoba jako facet) i DoJoon....

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

No trzy pierwsze miejsca tak reszta na mniej więcej tym samym poziomie...
http://www.youtube.com/watch?v=5uYOP6ypOxg ten to zawsze coś palnie:D Onew Sangtae:D

ocenił(a) serial na 10

like a dog, buhahahahhahahahahahahyha;D

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Dzisiaj mam jakąś dziwną przypadłość... co nie wejdę na jakiś filmik na youtube na którym ktoś coś śpiewa i jeśli jest azjatą to się okazuje, że jest trainee jakieś agencji...
Ci mi się podobają ^^ http://www.youtube.com/watch?v=l0x-FJymxnE ( o ile dobrze wyczytałam to ci dwaj od lewej pojechali do Korei i są teraz trainee JYP... ciekawe kiedy będą debiutować) Szkoda, że tego trzeciego też nie wzieli... tutaj ma fryz jak Jonghyun http://www.youtube.com/watch?v=enfkPzOG7LU

ocenił(a) serial na 10

o ludzie bardzo mi się podoba jak śpiewają ci z pierwszego linku, szczególnie środkowy śpiewa a ten po prawej rapuje :D a zaraz, rain i Jokwon należeli do JYP, prawda? a w drugim filmie to ten sam co był po prawej w piewrszem? ale głos ma ten chłopak, spodobało mi się to że aż zapisałam sobie do ulubionych jego głos jest wprsot awesome! jak go mogli nie wziąć???????????? ciekawe ile ma lat chłopak...

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Fajni, nie?:D Ja już jestem ich fanką:D
Lat ma chyba (zgodnie z profilem na youtube) 17... ten pierwszy od lewej też chyba.
" a zaraz, rain i Jokwon należeli do JYP, prawda?"
Tzn JoKwon (2AM) nadal należy, a Rain był ale teraz nie wiem jak wkońcu jest bo JYP jest teraz głównym udziałowcem J. Tune(agencja Raina) i chyba to scalili ale z drugiej strony MBLAQ podobno nie jest częścią JYP tylko J. Tune Camp więc... no ale nieważne:D
"a w drugim filmie to ten sam co był po prawej w piewrszem?"
No, no...

ocenił(a) serial na 10

hahahaha, oglądam jak Hong Tae Sung zaproponował Mon jae In w hotelu, żeby się z nim przespała. Jakby tak mnie zaproponował, to bym poszła! :D

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

o kurcze umrę, oni się rozbierają!! Hong tae Sung!!!! Zaraz dojdę chyba!!!!!!!!!!!

PS. Czemu ludzie mówiła na Mon jae In "gold digging" (złota koparka?)
PS. Ona naprawdę przez cały czas chciałą jego pieniędzy bo na filmie kilka razy się to przewijało, czy to tylko taka ironia albo coś??

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

To już jesteś na tym etapie?:-o
Nie złota koparka:D tylko.. czekaj jak to się mówi po polsku... boże zapomniałam słowa... chodzi o to, że leci na kase...
Moim zdaniem ludzie troche przesadzają z wyżywaniem się na niej jaka to ona zła... bo przecież wcześniej była z gościem dla miłości a nie z powodu pieniędzy i jak to się skończyło? Więc doszła do wniosku że skoro pieniądze i tak są ważniejsze to dlaczego ona miałaby tego nie zrobić(cytując Secret Garden "miłością nie kupisz ryżu"). Zresztą gdyby tylko pieniądze obchodziły to Gun Wooka w ogóle by nie brała pod uwagę...
Zresztą nie jest znowu jakaś obojętna względem Tae Sunga...

ocenił(a) serial na 10

a ja myślałam że z tą kasą to jakas pomyłka a ona móiw to tylko ironicznie a ludzie coś dziwnego piszą albo złośliwie, a ona naprawdę chciała polecieć na ta kasę?? Naprawdę?

którego wg ciebie z nich ona bardziej kocha Gun Wooka czy Tae Sunga?

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Tzn niby tak sobie postanowiła ale nie sądzę by tylko i jedynie o tej chodziło.

"którego wg ciebie z nich ona bardziej kocha Gun Wooka czy Tae Sunga?"
Gun Wook gra główną rolę także... poza tym wiem coś o czym ci powiedzieć nie mogę ale zobaczysz potem...

ocenił(a) serial na 10

oglądam odcinek 13 Mon jae In jestz azdrosna o Gun Wooka że pocałował się z tae ra więc to chyba jego naprawdę kocha...

teraz chciałam cię o coś zapytać, bo szukam takiego komentazra co mi go kiedyś napisałaś a znasleźć nie mogę, bo ja napisałąm wtedy, że Mon jae in i Tae Sung chyba jakoś tak razem się w sobie zkaochają bo ich ku sobie skłania a ty napisałaś, tzn. jakby dałaś znać w opisie że tak ale nic więcej nie możesz zdradzić, mogłabyś teraz zdradzić jako że jestem już na 13 odcinku? Co wtedy miałąś na myśli (może pamiętasz ten komentarz?)

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

Tzn. jeszcze raz... co mam napisać? Bo komentarza nie pamiętam, a ciężko mi się ostatnio myśli...

ocenił(a) serial na 10

hmmm coś więcej o związku pomiędzy Mon Jae In a hOng Tae Sungiem, co to będzie :P

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

No bo "związek" to oni jakiś tam mieli... ale co mam napisać to nie wiem:D:x

ocenił(a) serial na 10

lo, no ale sądząc po tym co widzę to i tak pewnie nie będą razem i do niczego między nimi nie dojdzie :( Mam pytanie a ty której parze kibicowałaś Mon jae In i taesungowi czy Mon jae In I gUN wOOKOWI? I jak myślisz czy w stosunku do tae ra i Mo Ne Gun Wook udawał całkowicie uczucia czy było w tym coś prawdziwego?

acha a po za tym miałąm cię coś jeszcze zpaytać, chodzi mi o BEAST i o ten ranking twoich ulubieńców czy oni podobają ci się w takiej samej kolejności w jakiej ich lubisz (Dongwoon Hyuseung Aj i reszta?):P Dla mnie Dongwoon wygląda trochę zachodnie jakoś, dlatego na liście pdoobających mam go nieco dalej :D Ja mam fazę na Junhyunga ostatnio straszną :D On jest taki seksowny :D :D

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"no ale sądząc po tym co widzę to i tak pewnie nie będą razem i do niczego między nimi nie dojdzie"
A to od początku wiadomo, z racji, że Jae Wook nie ma głównej roli męskiej aczkolwiek... cóż nie wiem jakie zakończenie miało być przed tym jak wojsko uczepiło się Kim Nam Gila i nie pozwolili im nagrywać tego spokojnie... no ale znwou nie mogę powiedzieć tego czego chce:D:x

Oczywiście, że kibicowałam Gun Wook'owi (Kim Nam Gil <3<3<3<3) i Moon Jae In...
Moon Jae In to Gun Wook raczej kochał aczkolwiek względem Tae Ry... udawał... (współczuje jej, że się w nim zakochała.. ekhm... fe i jemu też.... ajjjjjj nie!!!! Nienawidzę MoNe... pica... - sory nie zwracaj na to uwagi)

Podobają wyglądowo? Hmmm... nie wiem... chyba...

ocenił(a) serial na 10

"ekhm... fe" czemu fe? ;D
"i jemu też.... ajjjjjj nie!!!!" czego mu wspólczujesz?
"pica..." jakie pica? xD Picachu?? ;D

haha a ja lubię siostrę mon jae In jest taka zabawna xD a na początku mnie wkurzała tym że wyłudza bezczelnie pieniądze od innych, naprawdę mnie tym wkurzała :D

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

SpruteMajty, mam pytanie, bo ja oglądam 14 odcinek dlaczego matka zabiłą rodziców Gun Wooka i nie rozumiem, możesz mnie to wytłumaczyć?

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

Sprute Majty mam do ciebie takie pytanie, którego obchodzsisz urodziny? Bo tak sobie pomyślałam dziś, że jak je będziesz kiedyś miałą to ja ci wtedy bym mogła złożyć życzenia xD wiem że lol ;D

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

""ekhm... fe" czemu fe? ;D
"i jemu też.... ajjjjjj nie!!!!" czego mu wspólczujesz?"
Aj no nie powiem... nie mogę...

"SpruteMajty, mam pytanie, bo ja oglądam 14 odcinek dlaczego matka zabiłą rodziców Gun Wooka i nie rozumiem, możesz mnie to wytłumaczyć?"
Czekaj a właściwie (oprócz powodów "wyższych" o których nie mogę ci powiedzieć) to dlaczego ona ich zabiła... Nie pamietam... ale nie po to, żeby się na dziecku zemścić? Czy może o czymś wiedzieli? Aj nie pamiętam

Łoo... kobieto moje urodziny to dopiero za szmat czasu... na koniec lata...

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

http://www.youtube.com/watch?v=kHBYCFJrwfk
Patrz na Onew i Keya na publiczności:D

ocenił(a) serial na 10

o lol, a co to za wokalista śpiewa? Btw. SpruteMajty mam pytanie znasz piosenkarkę co się nazywa GN.E czy jakoś tak i które piosenkarki z SNSD najbardziej lubisz i czy znasz 2NE1 i Darę i w ogóle jakie są fajne i ładnewokalistki w Korei bo mi do czegoś to potrzebne :P

ocenił(a) serial na 10
into_the_moonlight

Obejrzałam przedostatni odcinek, idę spać- Końcówka totalnie mnie zaskoczyła!

użytkownik usunięty
into_the_moonlight

"o lol, a co to za wokalista śpiewa"
PSY
"znasz piosenkarkę co się nazywa GN.E czy jakoś tak"
Znam... z widzenia ale nie wiem za dużo o niej... ah tylko, że miała duet z Rainem... a teraz chyba ma comeback...

"które piosenkarki z SNSD najbardziej lubisz"
Łoo... nie powiem ci bo mi średnio idzie dopasowywanie ich imion do twarzy więc tym bardziej nie wiem którą lubię a którą nie... z girlsbandów... lubię Lizzy z After School:D:X ale to nie SNDS...

"czy znasz 2NE1 i Darę"
Znam... swoją drogą Dara to siostra Thundera z MBLAQ... a ta gościówka (jak czegoś nie mylę) z Bad Guy'a co pracowała razem z Moon Jae In w galerii to chyba siostra Mira..

"ogóle jakie są fajne i ładnewokalistki w Korei"
no łande choć tam większość jest chyba przerobiona także z dystansem... Ja jeśli chodzi o urodę Koreanek zdecydowanie wolę aktorki... są bardziej charakterystyczne a te dziewczyny z girls bandów wszystkie do siebie podobne...

"o mi do czegoś to potrzebne :P"
Do czego? Mój profil psychologiczny robisz?:D

ocenił(a) serial na 10

"Znam..." a lubisz? uwqażasz że jest łądna? mnie się ona strasznie podoba
"z girlsbandów... lubię Lizzy z After School:D:X ale to nie SNDS..." a za co ją lubisz?
"swoją drogą Dara to siostra Thundera z MBLAQ..." wooow! A mam pytanie, na którym miejscu masz Thundera w MBLAQ i ogólnie kogo masz na pierwszym i jak ich lubisz?

"a ta gościówka (jak czegoś nie mylę) z Bad Guy'a co pracowała razem z Moon Jae In w galerii to chyba siostra Mira.." ta co raz mówiła jej bogatemu byłemy chłopakowi że tak się starała aby poderwać Tae Sunga? Wiesz jak ma na anzwisko? Ciekawi mnie jakoś który to ona jest rocznik bo Mir chyba 90...

"Do czego? Mój profil psychologiczny robisz?:D" a wiesz dobry pomysł, może być i do twojego profilu, w sumie ja się psychologią poniekąd interesuję i te sprawy więc... :D :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones