powrót do forum 1 sezonu
 • Marcin33321 ocenił(a) ten serial na: 8

  Skończyłem oglądać i powiem że to prawdziwy japoński horror. Jeśli chodzi o klatwe to jedyne co jest podobne to nazwa. Nawet mitologia jest inna, ale dla mnie to dobrze bo w końcu coś nowego. Jest tu dużo wątków i powiem szczerze że z niektórymi sie pogubiłem więc muszę jeszcze raz zobaczyć by fabularne sobie ułożyć w głowie. Jestem mega fanem japońskich horrorów wiec uwielbiam takie no chore filmy. Jesli chodzi o klimat to taki sam jak orginala klatwa. Jest no dosc brutalny, wiec lepiej zeby kobiety w ciąży go nie oglądały . Sam serial jest na jeden wieczór bo to 6 odcinków po 30 minut. A jak wam się podobał i jakie są wasze odczucia ?

 • xdoppelgangerx ocenił(a) ten serial na: 7

  Marcin33321 A jest "straszny" czy tylko brutalny?

 • rael_76 ocenił(a) ten serial na: 6

  xdoppelgangerx Właśnie też obejrzałem strachu tam nie ma , natomiast jest typowo japońska brutalność

 • IceOrangePL ocenił(a) ten serial na: 6

  Marcin33321 6,5 - Na plus klimat, montaż, muzyka i przede wszystkim wizja, która sprawia wrażenie spójnej. Niestety 6 krótkich odcinków to zdecydowanie za mało - NIEDOSYT! W ogóle w drugim odcinku, gdy doszło do gwałtu to te licealistki zapytały się jej czy wie dlaczego to robią - ktoś wie mniej więcej? Ale mam nadzieję, że dostaniemy drugi sezon bo historia naprawdę ma potencjał.

 • Flashi3q ocenił(a) ten serial na: 6

  IceOrangePL Ja myślałem, że chodzi o to jaką ogólnie dziewczyna i jej matka miały reputację, że puszczalskie itp.; że to jakaś nauczka czy coś, chociaż sam nie wiem

 • winonangela ocenił(a) ten serial na: 7

  Marcin33321 @Marcin33321 piszesz, że jesteś fanem japońskich filmów tego typu. Polecisz coś? Chcę więcej takich rzeczy, bo rzeczywiście mam niedosyt.

 • winonangela Ja z tych japońskich to pamiętam oprócz tego jeszcze The Ring, Shutter (albo to Tajlandia), Reinkarnacja. Ale więcej tego mają.

 • sakebi ocenił(a) ten serial na: 8

  Marcin33321 Świeżo po seansie...cóż mogę napisać. Cieszy mnie, że serial posiada mroczny i duszny klimat, podobny do pierwszych telewizyjnych części ,,Ju-On'' z 2000 roku. Natomiast czuję niedosyt z powodu praktycznie braku powykręcanej i zakrwawionej sylwetki Kayako oraz małej ilości strachu. @Marcin33321 - zapraszam na blog Skośnooki Strach :) Recenzje filmów, gier, książek...artykuły - wszystko o azjatyckiej grozie.