Klangor (2021)
Klangor: Sezon 1 Klangor Sezon 1, Odcinek 1
Odcinek Klangor (2021)

Odcinek 1

57m
7,3 726
ocen
7,3 10 1 726
Klangor
powrót do forum s1e1

Zapowiada sie ciekawie

ocenił(a) serial na 9

Pierwszy odcinek zapowiada fajny serial, czekam na dalsze odcinki i zobaczymy.
Byle by nie zepsuli zakończenia, jak to zrobili w Belfrze bo pomysłu im brakło

ocenił(a) serial na 6
Paffciq

Też mnie nawet zaciekawił ten serial.Trochę taki chaotyczny,ale ma fajny klimat,taki Skandynawski jakby.Jedynie znowu ten dźwięk jest schrzaniony, aktorzy w niektórych scenach mamroczą.

ocenił(a) serial na 9
jazdowicz2666

Na pewno obejrzę ponieważ serial był kręcony w moim rodzinnym Świnoujściu

ocenił(a) serial na 6
joan19

Warto obejrzeć,mam nadzieje że w kolejnych odcinkach jeszcze bardziej się rozkręci ;)

ocenił(a) serial na 7
jazdowicz2666

Może nie skandynawski, ale na pewno nie wygląda to jak polski serial, ale w dobrym sensie.

Paffciq

W którym "Belfrze" brakło pomysłu - w I sezonie?

ocenił(a) serial na 9
jan_niezbedny0

w drugim

Paffciq

W drugim, to nie zakończenie, tylko większość fabuły pokręcili.
A szkoda - bo zaczynało się świetnie. Zupełnie inaczej, niż od "banalnego" zabójstwa.

ocenił(a) serial na 9
jan_niezbedny0

to prawda, i o to mi chodzi wlasnie

ocenił(a) serial na 8
Paffciq

w 1 sezonie w Belfrze zakończenie to był prawdziwy sztos!

LuBe

Czy ktoś wie jak nazywa się ten aktor, który zagrał tego strażnika z bardzo szerokimi plecami?

friendsfan1

Są takie seriale na które jakaś część Polski czeka jak ekranizacje innych powieści Mroza, "Erynie" na podstawie twórczości Krajewskiego czy "Sexify", ale są też takie, których zupełnie się nie spodziewamy i są one w ramówce szybciej niż nam się wydaje. Czyżby Canal+seriesLab z debiutującym scenarzystą u boku zakładał tak szybką realizację? O "Klangorze" usłyszałem w styczniu i wcale nie myślałem, że pojawi się wiosną. Pierwsze co o nim pomyślałem to dość wtórny koncept, bo ile razy mieliśmy motyw zaginięcia dziecka począwszy od "Morderstwa w Orient Expressie". Serial mimo czerpania z prostych środków nie traci na swojej sile. Mamy urodzaj na kryminały, ale to jest raczej dramat rodzinny z kryminałem w tle niż reprezentant stricte określonego gatunku. Dodatkowo całość wygląda jak skandynawski obraz w polskim wydaniu. Świnoujście otrzymuje swoje wyczekane "pięć minut". Arkadiusz Jakubik w roli psychologa więziennego Rafała jest tu niemal przezroczysty, niemanieryczny i nadwyraz ludzki. Wystarczy tylko zapomnieć o każdym innym portretowanym przez niego ojcu. Produkcja skupia się na pokazaniu realiów więzienia, od mniej spożytkowanej przez ekran wewnętrznej strony i nie idzie w tym na żadne skróty czy wygładzenia.

friendsfan1

Ponawiam

friendsfan1

Ponawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones