PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=258728}

Król szamanów

Shaman Kingu
8,1 14 705
ocen
8,1 10 1 14705
Król szamanów
powrót do forum serialu Król szamanów

Anime świetne. Wracam do niego co jakiś czas aby się wyluzować i pośmiać. Pamiętam większość zabawnych scen ale ciągle czuję niedosyt. Życzyłbym sobie zobaczyć ten sezon no ale cóż bywa...

użytkownik usunięty
wojtaszek349

ja też mam nadzieję na jeszcze jeden sezon, zwłaszcza że to się skończyło dziwnie...

ocenił(a) serial na 8
wojtaszek349

Ostatni odcinek był ok, do momentu pojawienia się gwiazdy. Opowiada jak się potoczyły ich losy, a tu jebs! gwiazda. Zostawili niedosyt i to dość mocny.

użytkownik usunięty
wojtaszek349

Ja to bym chętnie zobaczył remake Shaman Kinga, tym razem w 100% wierne mandze. Tak jak to było z Fullmetal Alchemistem, seria 2003 miała dość duże różnice, a Brotherhood zawierał wszystko z mangi. Ciekawe, jak mogłoby to wyjść z SK.

Manga mocno różni się od anime? (w przypadku Shaman Kinga)

użytkownik usunięty
Corn1408

Na początku różnic jest niewiele, w środku tak pół na pół, a ostatnie rozdziały to coś totalnie innego.

ocenił(a) serial na 10

Chyba będę musiał gdzieś poszukacz popatrzeć a może mi manga wpadnie w łapki z SK mam nadzieje że będzie przetłumaczona

użytkownik usunięty
wojtaszek349

Jest po polsku na Hayate. Ale to pierwsze wydanie mangi, jest jeszcze "Shaman King Kanzenban", w której jest pełne zakończenie. Bo przeczytałem już całego SK i podobnie jak anime zakończyli w ważnym momencie i niewiadomo, co dalej. A Kanzenbana nie ma po polsku, niestety.

ocenił(a) serial na 10

Kanzeban już jest dostępny po polsku, wystarczy poszukać i miłego czytania ;)

ocenił(a) serial na 7
wojtaszek349

Remake anime pokrywający całą mangę w przyszłym roku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones