PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848827}

Król tygrysów

Tiger King: Murder, Mayhem and Madness
7,2 14 757
ocen
7,2 10 1 14757
6,8 23
oceny krytyków
Król tygrysów
powrót do forum serialu Król tygrysów

Główny bohater, Joe Exotic jest ekscentrykiem i narcyzo-egocentrykiem, przez co życzył sobie, aby wszyscy go non stop kamerowali, chciał być wielką gwiazdą. I dzięki temu mamy teraz ten dokument. Najlepsze, że nie jest to typowy dokument, gdzie świadkowie po prostu siedzą przed kamerą i relacjonują co się wydarzyło, lecz są to prawdziwe nagrania, czasem aż włos się jeży na głowie.

ocenił(a) serial na 7
mippek

Kamerowali?

Bokciu

A nie? To są prawdziwe nagrania.

karras

Nie ma takiego słowa jak "kamerować".

adlytam

Bo ty tak mówisz? xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
adlytam

adlytam Słownik ortograficzny: rejestr wyrazów występujących w języku polskim - Muza SA 2001, 2005, 2006 - T. Karpowicz - polecam zajrzeć, skoro takiego słowa „nie ma”

adlytam

W dwa tysiące szóstym takie słowo może nie istniało. Kamerować jednak dzisiaj każdy może.

Bokciu

Nawiązuję do słynnego nagrania z youtube, "Maniek to się już kameruje!" , proszę, źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1dk_lkr4E_Y

mippek

Dokładnie, prawdziwe nagrania dużo dają na plus temu dokumentowi.
Joe jest przede wszystkim egoistą którego nie obchodzi dobro dzikich kotów. Może i je kochał, ale traktował jako zabawki a nie jako żywe zwierzęta.
I tak, jest takie słowo jak kamerować, występuje w języku potocznym i nie ma w tym żadnego błędu. Tak samo fotografować.

ocenił(a) serial na 7
Daraxus

W języku potocznym występuje mnóstwo innych, bzdurnych neologizmów, więc nie możemy ulegać ich rozpowszechnianiu - to raz. Natomiast porównanie do fotografowania jest totalnie nietrafione - to dwa. Potwierdziłaś tylko, że to właśnie owe kamerowanie jest błędne, gdy nie kamerujemy a filmujemy i tym samym zaprzeczyłaś sama sobie, podając jako przykład fotografowanie. Aby być konsekwentnym, powinnaś napisać "Tak samo aparatować" i wówczas miałoby to sen. Tak więc, film - filmować, fotografia - fotografować.

Bokciu

Zawsze mnie bawią tacy "oświeceni" użytkownicy jak Ty doszukujący się na filmwebie najdrobniejszych błędów w celu wywołania dyskusji i wypunktowania wszystkim w jakim to oni WIELKIM błędzie nie są. Z mojej perspektywy to jest aż żałosne czepiać się funkcjonujących potocznie słów w sekcji komentarzy dotyczących opinii i przemyśleń na temat jakiegoś przypadkowego dokumentu. Nie jestem zaskoczony tym, że nie wpadłeś nigdy na to, że niegdysiejsze "bzdurne neologizmy" z którymi tak chcesz walczyć są tym co dzisiaj nazywasz poprawnym językiem. Dzięki jak zwykle miałem ubaw z filmwebowego filozofa.

ocenił(a) serial na 7
Kroczewsky

Bardzo miło, że udało mi się Ciebie rozbawić, gdyż jak wiadomo, śmiech ma bardzo pozytywny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Niemniej jednak pragnę zauważyć, że po słowie "Dzięki", powinien być przecinek. 

ocenił(a) serial na 7
Kroczewsky

Nie zniżaj sie do poziomu Bokcia - chama ( sam o sobie napisał, że chamem jest)
Chce uchodzic za puryste , a sam nie potrafi, więc nie rozumiem po co to robi, używać trudniejszych słow, jak: oksymoron, pejoratywny, semantyka i wiele innych.
Zresztą, on nigdy nic merytorycznego i filmie nie napisał, bo sie skupia na liczeniu zmarszczek u aktorów ( forum filmu "Niewiarygodne" , " Toni Collette ....). Dlatego jedynie co pisze na FW , to obraża userow, wyliczając przecinki w ich wypowiedziach. On tak ma ;)

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

Miszczostwo! Dobrze ujęte i podsumowane

ocenił(a) serial na 7
Art_10

Tak! Bokciu to MISZCZ erystyki i erudyta. Filwebowe 2w1 ;)

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

A Ty jestes znawcą od neologizmu, i bedziesz wyznaczł, który jest błędny, a który nie ;)
Oczywiście, ze mówi sie potocznie "kamerować"
I liczysz przecinki, jak te zmarszczki ;) to u ciebie tez brakuje po " niemniej jednak" I to dziek w cudzysłowie z dużej litery .... No litości. Chcesz zwracać komuś uwage, zacznij od siebie

Bokciu

Żebyś się nie zesrał tą swoją mądraliskością. Frajer.

ocenił(a) serial na 7
frantics

Ale nie bądź prymitywnym chamem proszę.  I jak już to "mądralińskością" 

ocenił(a) serial na 8
Bokciu

Dejta spokój. Czuję się jak na lekcji języka polskiego. Forum służy do wyrażania opinii a nie szukania kwadratowych jaj.

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

" Ale nie bądź prymitywnym chamem proszę."
Powiedział Bokciu do swojego odbicia w lustrze ;)

ocenił(a) serial na 6
Bokciu

ale się zdzbaniłeś w tym momencie xD nie można używać mowy potocznej. Oczywiście że można tylko nie wszędzie. Na przykład na forum filmowym w komentarzach pod filmem jest to w pełni akceptowalne. zesrałeś się strasznie. Język zresztą ciągle ewoluuje inaczej na twoją matkę normalnie mógłbym powiedzieć per MACIORA xD

ocenił(a) serial na 7
sinekmen

Nie dość, że cham, to jeszcze dyletant z zakresu interpunkcji.

ocenił(a) serial na 6
Bokciu

Spoko, nie zależy mi na zdaniu randoma z internetu. Tak po za tym powiedzenie w internecie że ktoś się zesrał nie jest chamskie, a jest to zwyczajne zwrócenie komuś uwagi, że niepotrzebnie się ktoś błaźni udając kogoś kim nie jest. Tutaj udajesz erudytę, a tak naprawdę jesteś pseudointeligentem.

ocenił(a) serial na 7
sinekmen

Pewnie masz rację z tym pseudointeligentem. Natomiast nie zmienia to faktu, że musisz popracować nad swoją pisownią i zadbać o jej poprawność.

ocenił(a) serial na 6
Bokciu

spoko staram się jak mogę xD mam dysortografię, ale z tym walczę. Ty natomiast musisz popracować nad niebyciem bufonem i bucem. pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
sinekmen

Dysortografia to nic nagannego, czy negatywnego. Tym bardziej, że występuje tylko w mowie pisanej. Natomiast chamstwo, brak ogłady i szacunku dla drugiej osoby, jak u Bokcia jest " i pisane" i werbalne. Wyobraź jak musi go odbierac otocznie. Na forum daje niezłe "pokazówki" chamstwa.

Bokciu
" con_desiros Hahahaha...Ty mały debilu, ociekasz z każdej strony prymitywizmem. :)"

To jedno z wielu pokazów Bokcia inteligencji i erudycji na tym portalu.
Smutne, bo film to sztuka, i mysle, że dzielenie sie opiniami na portalu o filmie, wymaga szcunku dla tej sztuki, co równa sie z szacunkiem do dyskutanta.

ocenił(a) serial na 7
sinekmen

Patrząc na na Twoje wypowiedzi i słowa jakich użyłeś, obawiam się, że póki co to Ty wychodzisz na większego chama. No ale jak mogłyby być inaczej, jeśli zwrot "zesrałeś się" uważasz za zwykłe zwrócenie uwagi...Nie wspominając już o epitetach typu "dzban". Tak więc zastanów się kto tutaj jest bucem i chamem.

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

Bokciu
" hyrkan Jak skończysz szczekać - wróć do domu, bo Pan się niepokoi"

Bokciu
" hyrkan Żeby intrygować takie mendy jak Ty."

To zaledwie dwie wypowiedzi z forum "Realizm magiczny to oksymoron" ("Nić widmo"). Reszta, dość liczna i bardzo soczysta ;) ( czytałam przed usunięciem) została usunieta, z wiadomego powodu.
Na tym portalu, chyba nie większego chama od Ciebie. Przynajmniej nie takiego, który tak bardzo lubi to chamstwo okazywać, nawet sie tym chelpic.

Bokciu

Ręce opadają. Człowiek chce z ciekawości wejść i poczytać opinie forumowiczów, a zamiast tego musi przebijać się przez kilometry tego typu szlamu, jaki ty i tobie podobni wylewają z siebie by móc poklepać się po ramieniu i połechtać swoje przerośnięte ego. Brawo, rozjechałeś ich wszystkich równo! Jesteś ostatnim obrońcą kultury wysokiej na tym nędznym, zalanym plagą potocznej mowy padole. Chwała tobie! Łechtaj sobie łechtaj to ego, jaki ty to nie jesteś elokwentny i potrafisz dogryźć.

Filmweb jest jak spływ do kanalizacji, gdzie świry takie jak ten tu wylewają swoje frustracje życiowe i wyżywają się na normalnych ludziach - często dzieciakach - tylko dlatego, że muszą gdzieś odreagować kompleksy bądź brak jakiegokolwiek autorytetu w życiu prawdziwym. Jakie to jest żałosne, że na rodzimym portalu filmowym ze świecą szukać teraz miłośników filmu, dla których został on stworzony, bo prędzej czy później KAŻDY wątek tutaj zamienia się w szczeniackie przepychanki na temat ortografii i interpunkcji, a później już tylko wycieczki osobiste. To jest właśnie przejaw tej polskiej mentalności - dojechać komuś dla rozrywki.

Wstań człowieku od tego biurka, zapisz się na fitness, spoć się trochę i spal ten brzuch. Może przy okazji wyrosną ci też w końcu jaja.

ocenił(a) serial na 7
Barbarunka

Jedna uwaga do tego sążnistego elaboratu, bo potem to ja wychodzę na chama. Zwroty grzecznościowe typu "Ty", "Tobie" - piszemy dużą literą.

Poza tym, nie mam biurka...

Bokciu

Wow, ale cham z ciebie. Musisz mieć smutne życie że tylko wchodzisz na filmweb i zaśmiecasz to forum swoimi prymitywnymi wypowiedziami. Nie jest to ani pouczające, ani zabawne więc może po prostu daruj sobie bo nikt nie chce mieć z tobą do czynienia. Może masz jakieś niespełnione ambicje w związku z polonistyką i wylewasz swoje wywody tu, na forum?

ocenił(a) serial na 7
Daraxus

Która moja wypowiedź nosi znamiona chamstwa? Wskaż mi ją proszę. No i skoro nikt nie chce mieć ze mną do czynienia, to skąd takie ożywienie i zainteresowanie moją osobą?

Bokciu

Biedny, myślisz że jak ktoś próbuje zwrócić ci uwagę na twoje przytyczki to jednocześnie przejmuje się twoją osobą? Osobiście nikogo tu nie interesujesz, chodzi o twoje wypowiedzi.

ocenił(a) serial na 7
Daraxus

Swoim kolejnym wpisem potwierdzasz, że jednak interesuję.
I jeśli nie chcesz uchodzić za chama, tak jak mi się tu przypisuje, to zacznij używać wielkich liter w zwrotach grzecznościowych.

Bokciu

Używam takowych w przypadku, gdy szanuję rozmówcę.

ocenił(a) serial na 7
Daraxus

I Ty masz jeszcze czelność mówić o szacunku? Pragnę zauważyć, że to ja zostałem zaatakowany przez Twoją osobę i nazwany chamem.

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

NIkt Cie nie zaatakował. To Ty atakujesz wszystkich. A chamem, sam sie przedstawiłeś, więc o co pretensje ...

Bokciu
" hyrkan Bo ja cham jestem..."
Forum filmu "fotograf" , gdzie hyrkan bardzo trafnie spuentował Twoje wypowiedzi

ocenił(a) serial na 6
Bokciu

No i znowu chcesz uchodzić za świętszego od papieża, bo z pisaniem ty i tobie w internecie nie jest konieczne. Zwłaszcza na forum internetowym. Tobie szacunek się nie należy, bo jesteś buc i cham. Na dodatek z ego wielkości słonia, ale mózgiem złotej rybki. Nie pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 7
sinekmen

A wydawało mi się, że już ustaliliśmy kto tu jest większym chamem i wyszło, że Ty.

ocenił(a) serial na 6
Bokciu

To, że ty tak powiedziałeś nie znaczy że tak wyszło. xD Widać jaki jesteś zakochany w sobie, zepsuty egocentryku trollu.

ocenił(a) serial na 7
sinekmen

Ktos juz napisał, ze gdyby Bokciu spadła z poziomu swojego ego na poziom IQ, mocno by sie potłukł.
I to juz nie jest egocentryzm, w tym (Bokcia) przypadku, to juz egotyzm

ocenił(a) serial na 7
Barbarunka

Święte słowa. Jednak jestem pewna, że do tego osobnika nie trafią. Nadal bedzie "biegał" po portalu i szukał brakujących przecinków. Taka jego misja ;) Tylko chyba portale do tej misji mu sie pomyliły ....

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

W tym rzecz, że nikt, nic nie musi. A juz najbardziej nie musi słuchac twoich wytycznych :)

ocenił(a) serial na 7
Bokciu

A Ty znasz zasady interpunkcji? bo jakos ich nie przestrzegasz

" Ale nie bądź prymitywnym chamem proszę."

Brak przecinka przed "proszę" . Przeciez to podstawowa zasada. Może dla odmiany poczytaj trochę, zamiast zatracać sie w liczeniu zmarszczek u filmowych bochaterów ; )

Bokciu

Kolega wyżej nie jest dyletantem, bo nie zgrywa roli eksperta od interpunkcji. Jeżeli tak bardzo chcesz zrobić na kimś odwrotne wrażenie od tego rzucającego się w oczy, że jesteś wyjątkowo mało inteligentnym człowiekiem z dużymi problemami z samym sobą, przynajmniej nie używaj słów których nie rozumiesz.

ocenił(a) serial na 7
Kroczewsky

Proponuję abyś zapoznał się z synonimami słowa "dyletant", może to Ci otworzy oczy.

Bokciu

Haha, wiedziałem że się zaorasz powołując się na te synonimy, szkoda na Ciebie czasu.

ocenił(a) serial na 7
Kroczewsky

Czyli nie wiesz co to synonimy...Rozumem, zatem faktycznie szkoda czasu, bo nie znajdziemy wspólnej płaszczyzny do dalszej dyskusji.

Bokciu

xDDDDDDDDDD

Bokciu

Jeśli jesteś takim purystą językowym, dlaczego sam używasz niewłaściwych form? "owe"? Nie ma takiego zaimka w odniesieniu do rzeczownika w liczbie pojedynczej. Od konserwatywnego purysty, który poprawia innych na forum wymaga się bardzo dobrej znajomości języka polskiego.
PS Mimo wszystko "kamerować" jest już w użyciu, jest dopuszczalne, więc możesz się stroszyć dalej. Na tym polega rozwój języka, że asymiluje formy potoczne, które z czasem stają się normą. Poczytaj sobie o uzusie językowym, będziesz wiedział więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones