PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758168}

Labirynt

Labyrint
7,0 174
oceny
7,0 10 1 174
Labirynt
powrót do forum serialu Labirynt

Nieczęsto oglądam kino europejskie, ponieważ pełne jest gniotów i oklepanych tematów, co zniechęciło mnie już dawno. Tu, podobnie jak przy serialu Dolina ciszy, jestem pozytywnie zaskoczona i po obejrzeniu pierwszego sezonu mam apetyt na kolejne. Czy będą - nie mam niestety pojęcia. Po pierwszym odcinku miałam niewielkie skojarzenie z Kodem Leonarda da Vinci Dana Browna, ale potem akcja rozbiegła się w wielu kierunkach. Każdy odcinek trzyma poziom zarówno fabuły, gdzie wątki przeplatają się ze sobą, a nowe fakty zaskakują, jak i pod względem kreacji bohaterów. Są prawdziwi i wiarygodni, fantastyczni warsztatowo, normalni, codzienni - tacy jak my, a jednocześnie ogromnie interesujący. Każdy z nich, nawet odgrywający epizody. Zero amerykańskich naleciałości, bohaterszczyzny i patosu. Świetna produkcja, mam nadzieję, że to nie koniec.

ocenił(a) serial na 4
impala2017

Czy to jest procedural, czyli każdy odcinek to inna sprawa?

Dorma

Są nakręcone trzy sezony, ale z tego co wiem tłumaczony był tylko jeden. No i nie jest to procedural :)

marrG

2 sezon w sierpniu w TVP1!

ocenił(a) serial na 9
miki1378

Myślałem, że puszczą trzeci sezon zaraz po drugim ale niestety na razie cisza. Świetny serial, naprawdę.

ocenił(a) serial na 7
barton9

Będzie trzeci sezon w TVP?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones