Latający Cyrk Monty Pythona

1969
Latający Cyrk Monty Pythona
8,5 56 854
oceny
8,5 10 56854
13 504
chce zobaczyć
9,3 9
ocen krytyków
{"rate":9.333333,"count":9}
{"type":"film","id":95732,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Monty+Python%27s+Flying+Circus-1969-95732/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Latający Cyrk Monty Pythona
 • YouzeQ ocenił(a) ten serial na: 10

  Fenomen Monty Pythona opiera się na jego twórcach: jednostkach wybitnie utalentowanych, które szczęśliwym zrządzeniem losu trafiły razem do jednego programu, dzięki czemu "bawiąc uczą" kolejne pokolenia widzów, oraz inspirują coraz to nowych twórców.

  Można nie lubić specyficznego poczucia humoru, lub nie mieć chęci/umiejętności by dotrzeć do sedna kryjącego się w pokręconym gąszczu ich skeczów, jednak każdy z nas nieraz czuł się, jakby występował w danym skeczu.

 • YouzeQ ocenił(a) ten serial na: 10

  YouzeQ Skecz z papugą: dziś co prawda sprzedawca upierałby się, że martwą papugę trzeba oddać na tydzień lub dwa do serwisu by potwierdzić jej usterkę, reszta jednak się zgadza. Sprzedawca odsyła do dystrybutora (identyczny sklep w Bolton), dystrybutor do sprzedawcy. Wszyscy zgodnie twierdzą, że wszystko jest OK.

 • YouzeQ ocenił(a) ten serial na: 10

  YouzeQ Skecz "cud narodzin" (tak wiem że to z filmu a nie serialu): kiedyś pewna gazeta urządziła z wielką pompą akcję "Rodzić po ludzku". Niezliczone ilości ankiet, wypowiedzi ekspertów i zwykłych ludzi. Ogrom pracy wielu ludzi sprowadził się do wniosków, które żywcem przypominały niniejszy skecz.

 • YouzeQ ocenił(a) ten serial na: 10

  YouzeQ Skecz "Chrupiąca żabka": ile razy mieliście do czynienia z czymś co zgodnie z zapewnieniem miało być super, wspaniałe, kultowe itd. (od filmów przez usługi po fizyczne produkty) a "na miejscu" okazywało się że macie wątpliwości, czy wzięlibyście to za darmo?

 • reynewan79 ocenił(a) ten serial na: 10

  YouzeQ Gdyby istniał kościół MP, to bym się do niego zapisał, i tak zdarza się na co dzień że "głupio chodzę" boję się gangu znaków drogowych, i raz niechcący przybiłem żonie głowę do podłogi, oraz planuję kupić okarynę ;)

 • YouzeQ ocenił(a) ten serial na: 10

  reynewan79 Przypomniałem sobie, że jak oglądałem film Diuna i wypowiedziano w nim zdanie, żeby nie chodzić rytmiczne bo to przyciąga czerwie (takie gigantyczne stwory) wybuchnąłem śmiechem, bo skojarzyło mi się właśnie z ministerstwem głupich kroków.

 • reynewan79 ocenił(a) ten serial na: 10

  YouzeQ A ja filmu Legend nie umiałem wziąć serio, bo wydawało mi się że bazuje na skeczu o Braciach Pirania, czyli Doug i Dinsdale ;)