PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111587}

Legenda

Legend
6,5 30
ocen
6,5 10 1 30
Legenda
powrót do forum serialu Legenda
kamilos876

Tylko 13 odc, fajnie by było jakby ktoś nagrał.

ocenił(a) serial na 6
bennyhillshow

Jutro ostatni odcinek, ale już mogę powiedzieć że to dość sympatyczny serial. Coś w stylu "Bardzo Dzikiego Zachodu". Luźna przygodówka z fajnym R. D. Andersonem, w sam raz jeśli ktoś zatęsknił za "MacGyverem".

Dude_

Oglądałem jeden odcinek na CBS i nawet fajny, ale dałem sobie spokój bo jak mam reklamy puszczane co 15 minut to dziękuję. Na jedną godzinę oglądania to są 4 przerwy reklamowe, masakra. Znając CBS to pewnie i nie jeden raz jeszcze wyemitują ten serial, więc może wtedy nabiorę większych chęci :)

ocenił(a) serial na 6
bennyhillshow

No racja ale na plus są to krótkie reklamy i innych seriali a nie proszku do prania:P ja i tak je przewijałem więc aż tak nie przeszkadzały. CBS nie grzeszy też jakością obrazu o HD nie ma co pomarzyć, czysty oldschool, sam wiem czy to źle czy dobrze:) choć ja chyba jednak wolałbym to całe CBS w HD.

ocenił(a) serial na 6
kamilos876

Spróbuje teraz od 30 września nagrać na dysk i obejrzeć:P

ocenił(a) serial na 8
Dude_

A mógłbyś jakoś udostępnić te odcinki, jeśli je zgrywałeś? Bo po polsku nie ma tego serialu nigdzie.

ocenił(a) serial na 6
dorotagniedziejko1998

Niestety ale usuwałem od razu każdy obejrzany odcinek.

ocenił(a) serial na 8
kamilos876

Od środy 22 marca będzie lecieć na CBS Action -- ale o 2:50 W NOCY!! Chyba nie mogli wymyślić gorszej godziny emisji, zwłaszcza, że na powtórki o ludzkiej porze raczej nie ma co liczyć. :((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones