PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=742874}
6,7 12 429
ocen
6,7 10 1 12429
Legends of Tomorrow
powrót do forum serialu Legends of Tomorrow

w końcu.

ocenił(a) serial na 9

czekalem na taki serial latami. sezon 1 do dupy i potwierdzaja to nawet glowni aktorzy ale sezon 2 3 cos cudownego.

ocenił(a) serial na 8
VincentDanGoogh

ale ten serial już jest od lat przeca. Nie od dziś wiadomo że to co nie udało się DC na dużym ekranie ( Czyli JL ) całkiem sprawnie funkcjonuje w telewizji w swoim własnym uniwersum Co prawda w innej formie ale założenia te same :). Co dopiero teraz się obudziłeś ? ; )

ocenił(a) serial na 9
mordarg

Dokladnie.Dopiero nie dawno sie przebudzilem he. Rok temu nie wiedzialem ze istnieje cos takiego jak Cw Arroverse a teraz nie mam co ogladac bo ostatnio skonczylem Supergirl :( Zostal Black Lighthing ale no nie wiem...

ocenił(a) serial na 8
VincentDanGoogh

Hehe jak Myślisz Black Lightening jest w Arroverse ? Bo ja np nie oglądam tego serialu przez to że nie jest to sprecyzowane . Gdyby był to czuł bym się zobligowany do jego zobaczenia. Sami twórcy mówia że niby nie jest ale nie wykluczone że kiedys bedzie - wymijające odpowiedz. i że BL nie dołączy do Arrowa i reszty tylko jak juz to odwrotnie. A Ty se zobacz Constatine'a jesli nie widziałeś. Ja po zobaczeniu serialu z nim mam na ta postać kompletne inne spojrzenie w 4 sezonie Legend. Ten serial też jest czescia tego uniwersum. No chyba że widziales. Co z tego ze skasowali ?? Nie poznajesz tylko rozwiązania jednego wątku z tego serialu. Sama postać Constantine'a żyje dalej w innych serialach jak gościnnie w Arrow w Lot a teraz został na stałe w LoT

VincentDanGoogh

w tym badziewnym serialu w miarę "dobrym" był tylko drugi. Pierwszy jest totalnym niewypałem, a trzeci to jakiś ku*wa żart i to wcale nie jest komplement. Nie sądziłem, że kiedykolwiek porównam jakiś sezon seriali arrowverse do sezonu 4 Arrow, który jest najgorszym sezonem Arrowverse. W 3 sezonie jedynymi dobrymi odcinkami były "Crisis on Earth X" i "Here I Go Again". Twórcy myślą, że robiąc wszystko na żarty jest fajne, ale coś im nie wyszło, bo sam fakt, że główny villain był do dupy to jeszcze został pokonany przez jakieś niebieskie gówno, które przyprawia mnie o odruchy wymiotne. Kolejnym powodem dlaczego uważam, że ten serial to badziewie to fakt, że zrobili ze Snarta i Rory'ego jakiś przychlastów. Flash miał okazje do stworzenia na prawdę dobrych Rogues. Poza tym nudne jest już, że Sara rucha się z każdą przypadkową laską w serialu. Na dodatek teraz sobie upatrzyła Ave, która jest jedną z bardziej drewnianych postaci w tym serialu. Dodawanie do serialu jakiś cringowych postaci jak Ava, Nora czy Wally odrzuca mnie od tego serialu. Nie sądziłem, że można z Wally'ego zrobić jeszcze bardziej wkur*iającego kolesia niż był we Flashu.

ocenił(a) serial na 5
VincentDanGoogh

Ja powiem tak najgorszy serial Arrowerse jaki oglądałem, nie oglądałem tylko Supergirl(ale patrząc na opinie toysle że tam jest jeszcze słabiej) pierwszy sezon słaby 2gi też chociaż tam przyjemnie czasami ogląda się Reverse Flash, a w 3 sezon również slaby, to co w nim denerwuje to kiepska obsada aktorska dotycząca samych legend (chyba każda mnie denerwuje) oraz niedorzeczności historyczne typu "Merlin była kobietą" czarny sobie wchodzi jak gdyby nic do baru z nazistami, ginewra była lesbijką, oraz dużo SJW (szczegolnie jakiś pseudo feminizm podkreślający że kobiety chyba w każdej epoce były uciśnione)

ocenił(a) serial na 9
jacek140000

Mi w takich serialach chodzi jedynie o mile spedzenie czasu ;) Chociaz glupota sezonu 4 lot zaczyna nawet mnie przytlaczac o wymioty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones