PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=516016}
7,6 751
ocen
7,6 10 1 751
Lights Out
powrót do forum serialu Lights Out

A odcinki z murzyńskim trenerem to już przesada, nie dość, że nudno, to jeszcze bardzo irytująco. Murzyn swoim głosem i gadką spokojnie przebija Mrocznego Rycerza. Nie dziwota, że oglądalność spada i nie będzie drugiego sezonu.

Jeżeli jeszcze nie zacząłeś oglądać serialu - odradzam.

Szejku

Z odcinka na odcinek coraz lepiej, murzyn fenomenalny, super zagrał, miał rację jeśli chodzi o rodzine. Zdecydowanie polecam.

Masssa

Nie słuchajcie go. To wielki fan Rocky'ego i każdego filmu w którym się biją, więc jego zdanie jest raczej mało warte dla normalnego użytkownika. :P

Szejku

haha xD

ocenił(a) serial na 9
Masssa

odcinki z murzynem byly najlepsze. jego treningi byly swietne, rocky bajka ale lights out jako calosc jest swietny, watki z hallem mlodym pretendentem i oczywiscie larrym jako wielki powrot mistrza. historia na jeden sezon nie wiem co mogloby byc w nastepnym sezonie, jak mistrz zostaje kaleka? a i nie lubie filmow w ktorych sie bija odkad zaczalem trenowac, ale ten serial mnie nie zawiodl, zdecydowanie cos w sobie ma i oczywiscie polecam! 8/10 to nie przesada. jak ktos woli mode na sukces albo prosto w serce niestety moze sie zawiesc. pozdrawiam ograniczonych tylko swoim gustem.

czester1609

Hostel - 10/10, to tyle jeśli chodzi o twój nieograniczony swoim gustem gust. :)

Serial zakończy się po jednym sezonie bo widocznie jest na świecie za mało bokserów i nie ma go kto oglądać. :)

ocenił(a) serial na 9
Szejku

nie zgadzam sie z opinia wyzej. Serial wart obejrzenia i polecenia.

MathildeX

Tak jak Kevin Sam w Domu - 10/10. :D

Szejku

Fakt, że na początku serial podobał mi się o wiele bardziej. Tak gdzieś do walki z tym Latynosem, który wyszedł z paki, oglądało mi się go rewelacyjnie. Potem coraz słabiej. Szkoda.

kuba910

Dokładnie. Ten moment był momentem zwrotnym serialu.

ocenił(a) serial na 9
Szejku

no coz, nie wszyscy mamy taki wyrafinowany gust jak Ty. co nie zmienia faktu,ze Kevin sam w domu jest zajebisty i jest jednym z najmilszych wspomnien dziecinstwa

ocenił(a) serial na 9
MathildeX

a poza tym moze zajmij sie soba, a nie obczajasz kazdego, kto ma inny gust niz Ty, ja uwazam,ze serial jest bardzo dobry. z reszta opinia kogos kto pisze "ten moment byl momentem..." nie jest dla mnie jakimkolwiek wyznacznikiem. ;)

MathildeX

To świetnie, w takim razie nie wypowiadaj się i nie czytaj forów, bo o to w tym wszystkim chodzi, o dzielenie się SWOIMI opiniami geniuszu. :)

ocenił(a) serial na 9
Szejku

no wlasnie, podzieliles sie opinia,ze Ci sie nie podoba, no to na tym zakoncz.

MathildeX

A kim ty jesteś, że uważasz, że masz prawo wypowiadać się w takich kwestiach? Idź spać.

ocenił(a) serial na 7
Szejku

Zastanawiam się, czy sprawia Ci przyjemność bycie takim hejterem.
Serial jest dobry, postacie są dobrze nakreślone, a dialogi faktycznie wzbudzają pozytywne emocje.
Największym problemem jest jak już ktoś wcześniej wspomniał, że to wyłącznie jednosezonowiec. Bo co można być upchnąć w drugim? Barry i Hal się biją o pieniądze Patricka? A tak przynajmniej rozwiązanie akcji- postępująca demencja jest jak najbardziej na miejscu.

Marczeslaw

Jakim hejterem? Widzę, że nie znasz znaczenia słów których używasz, bo wyrażanie swojej opinii na jakiś temat w wypadku kiedy jest ona niepochlebna to nie jest hejtowanie.

Szejku

Toć to troll :D

Masssa

Sam jesteś troll, idź oglądać Rockiego masa.

Szejku

No chyba se obejrze, nakrece sie na treninga, napalma jebne :D toć to burneika :D ahha

Masssa

Ty, tu przeklinać nie można. :D

Szejku

a to przepraszam :)

Masssa

Haha. xD

ocenił(a) serial na 9
Szejku

dobry koniec serialu. nie ma kontynuacji wiec chociaz zakonczenie solidne. zdecydowanie nie stracilem czasu na marne ogladajac ta wspaniala historie i chetnie za jakis czas obejrze jeszcze raz od rundy do rundy:)

czester1609

Ano końcówka dobra. Dwa ostatnie odcinki nadrabiają lekki spadek poziomu o którym pisałem wcześniej. Generalnie serial polecam, choć nie jest to arcydzieło.

czester1609

Zakończenie bardzo dobre, ale ostatnie odcinki trąciły żenadą i sztucznością. Spoko serial, na 6/10 zasłużył.

ocenił(a) serial na 8
Szejku

Serial bardzo dobry, ale zgadzam się z poprzednikami, że to historia tylko na jeden sezon i mimo, że miło spedziłem czas oglądając ten serial, to sie cieszę, że nie powstanie drugi sezon, bo zapewne byłby o wiele gorszy.

I jeszcze jedno taka mała rada do Szejku, mimo, że serial Ci się nie spodobał nie twierdzę, że nie masz gustu, nie każdemu musi się podobać to co Tobie i powinieneś to uszanować

Szejku

eee zostaw Kevina! xD

ocenił(a) serial na 5
Szejku

Dokładnie. Też tak uważam. Od połowy sezonu sporo gorzej. Scenariusz co raz bardziej bezsensowny. Również odradzam mimo niezłego początku.
7/10 za kilka pierwszych odcinków, do walki z latynosem
5/10 całość. Moja ocena :)

ocenił(a) serial na 8
Kacperr

Świetny serial nie ma co narzekać mało jest seriali sportowych a już na pewno brakuje związanych z tematyką bokserską.Ja osobiście Polecam

karol_336

Mi nie brakuje, boks nie jest za ciekawy.

Szejku

?? Mimo to oglądasz serial o boksie chociaż uważasz że nie jest ciekawy ;)

buterfly

Ty oglądasz tylko seriale dotyczące tematów które cię w rzeczywistości interesują? To współczuję ubóstwa intelektualnego. :)

Szejku

To ja ci współczujesz że męczysz się na tematyką która cie kompletnie nie interesuje, w dodatku później się jeszcze dziwisz że ci nie przypadł do gustu i wiec niestety ubóstwo intelektualne tyczy się ciebie :) - Jak był powód że tak się musiałeś męczyć, bo wychodzi na to że ktoś cię zmuszał ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones