PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=658891}
8,3 8 248
ocen
8,3 10 1 8248
Line of Duty Wydział wewnętrzny
powrót do forum serialu Line of Duty - Wydział wewnętrzny

Netflix, cokolwiek?

ocenił(a) serial na 9
fuckHolywood

Też się chętnie dowiem. Na Netflixie cały czas tylko 5 sezonów :(

ocenił(a) serial na 9
pocachontasss

Przestając się łudzić, że Netflix wkrótce doda nowy sezon do bazy zacząłem poszukiwania w Google. Po wpisaniu frazy: Line of Duty s06e01 pl napisy wyskoczyła mi strona z jakimś nielegalnym streamingiem (freedisc), odpaliłem i działa! :) są polskie napisy, jakość obrazu średnia, ale da się przełknąć.

fuckHolywood

Na razie dopiero po czwartym odcinku 6 sezonu na BBC, spokojnie.

ocenił(a) serial na 8
fuckHolywood

również czekam. Oby nie zbyt długo trzeba było.

ocenił(a) serial na 10
fuckHolywood

a co to samym Netflixem człowiek żyje ?? czekać na coś co już można oglądać. :D ...

ocenił(a) serial na 8
Antenelles

Oczywiście, że nie samym netflixem :). Czekam w takim razie na info na priv.

ocenił(a) serial na 10
Antenelles

Dokładnie, ja już po 5 odcinkach. Po słabszym 5 sezonie, serial wrócił na dobre tory.

ocenił(a) serial na 8
patryk0146

Zgadzam się z tym, że 6 sezon ma większy rozmach i nie przynudza jak 5. Mniej przesłuchań, a więcej konkretów. Po 4 odcinkach mocna 8*.

gothblack

Przecież przesłuchania to istota tego serialu, w scenach przesłuchań jest najwięcej napięcia.

ocenił(a) serial na 9
michax77

Zgadzam się że przesłuchania są zwykle fajne i trzymają w napięciu. Ale w sezonie 5 to już było jakieś umęczenie tego Hastingsa.
Dwa przesłuchania w sprawie tej samej kasy, męczenie wątku irlandzkiego chociaż większość informacji była już znana widzom - to nudziło. Ten piąty sezon był faktycznie najsłabszy.

ocenił(a) serial na 9
fuckHolywood

W oczekiwaniu na 6 sezon LoD polecam https://www.filmweb.pl/serial/Stranger-2017-787335 .

icey

Wiadomo juz kiedy 6 sezon będzie dostępny na netflix ?

icey

Dziękuję Ci dobry człowieku za polecenie tego serialu(Stranger). Zakochałam się w nim od pierwszego odcinka! Od wczoraj nie mogę się oderwać od oglądania. Rewelacyjny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones